Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti megsértődnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megsértődnétek, hogy ha írnátok a barátotoknak jó éjt smst, de ő nem írna vissza?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem volt már egyszer kérdés a közelmúltban? :D
2010. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de ha volt akkor tuti nem én tettem fel.
2010. okt. 7. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy .... elaludt?
2010. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De azóta sem válaszolt rá,és tuti nem alszik már másnap délután 16kor...
2010. okt. 7. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Anyukám! Ha mellettem aludnál el, jó éjt kívánnál, én meg csak befordulnék és aludnék, másnap reggel meg néznél rám nagy bociszemekkel, hogy mikor kívánok végre neked is jó éjszakát...


Nos, azt hiszem páros lábbal rúgnálak ki!

2010. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És olyan sokszor esett ez meg? Amúgy meg most itt keresel a választ arra, hogy meg kell-e sértődnöd? :)
2010. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát.. szerintem fölösleges ezen balhézni.. van, hogy én is írok a Barátomnak, hogy "jó éjszakát, így szeretlek meg úgy.. stb" aztán csak másnap jön válasz.. elfelejti, vagy már alszik vagy nem tudom.. a pasiktól ne várj túl sok mindent.. őket csak szeretni és elviselni kell :)
2010. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól jobban éreznéd magad , ha másnap reggel kapsz egy jóéjt SMS -t vissza ?


@A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:11

Nagyon nagy volt :) Köszi , jót röhögtem .

2010. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!