Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt elkaphatom?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne, hogy a barátom tenyere+ujjai furán repedezettek és sebek vannak a kezén, amik gennyesek és szerintem nagyon rondák. Nem tudom mi az, de tegnap így ujjazott meg. Ezt elkaphatom? Vgay valaki látott már ilyet??
2010. okt. 7. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem excémás, akkor nem kaphatod el.
2010. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vuuuk ***** válasza:
37%

Igen lehet tőle bajod!

Azonnal menj el orvoshoz, mert ha nem kapsz egyből antibiotikumot, akkor spontán folyásod lesz. Az pedig a suliba szarul veszi ki magát. Senki nem hinné el, hogy ennyire szereted a matekórát.

Aztán majd a spontán folyások után, jön az, hogy a kisajkaid elkezdenek kiszáradni és repedezni!

erre szokta a doki glett-et tartalmazó gyógyszert felírni!

Ezzel helyrehozható, hogy a repedezettség megszünjön, de minden évben visszatérő alakalom lesz, főleg az időjárástól fog függeni.

Ezek mellé társul majd először enyhe, aztán egyre erősebb viszketés, melyet akarva-akaratlanul, vakarással fogsz kezelni -> ki fog sebesedni.

arra vigyázzatok majd, ha ez mind megvárjátok, hogy a barátoddal ne létesíts sexuális aktust, mert az óvszer nem használ. ez a betegség egy olyan anyagot termel aminek a neve: acidum muriaticum.

ez apró mikroszkópikus részt éget az óvszeren (szabad szemmel nem látható) és a bacik őt is megfertőzik.

Az ő esetében, hasonló tünetek, de nem folyás, hanem spontán magömlés fogja kísérni. Neki is repedezni fog és száradni. Fiúknál azért veszélyesebb, mert fityma szűkülete lehet tőle, de a metélés tuti hogy kell, mert másképpen rászárad a bőr a makkjára.

Szóval ezt ne várjátok ki, nyomás a doki!

2010. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a spontán magömlésnek még örülne is
2010. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

10:35 jézusom de hülye vagy :D

az acidum muriaticum meg a sósav...

kérdező neked meg anynit üzenek, hogy én nem engedném, h ilyen kézzel ujjazzanak meg már nemazért, lehet tőle bajod, attól függően mi az a betegség a kezén.. ha valami panaszod van menj el nődokihopz, és ezt neki is mondd el, de ha nincs akkor addig szerintem fölösleges.

2010. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És a barátodnak nincs annyi esze,hogy így ne ujjazzon meg?És neked nincs annyi eszed,hogy ne engedd hogy megujjazzon?Amíg nem gyógyul be a keze,hozzád se érjen.Lehet hogy lepra,és akkor le fog esni a keze.És akkor vége az ujjazásnak.
2010. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vuuuk ***** válasza:
Bexyke! De 18%-ban hasznos volt látod! :D
2010. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vuuuk, persze h hasznos volt, nekem mindenképpen, feldobtad az amúgy depressziós lelkiállapotomat, legalább röhögtem egy jót napok óta először :D
2010. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vuuuk ***** válasza:
ment egy privi! :-)
2010. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vuuuk ***** válasza:

ment egy privi, majd jön egy privi

de szegény kérdező, hogy lehet ilyen dili? :-D

tényleg menj el dokihoz és vidd a barátod is megtudjátok mi van a kezével.

2010. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!