Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? Mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Mi lesz most? Mi a helyes?

Figyelt kérdés

Másfél éve (2009 nyarán) volt egy nagy szerelem. Teljesen beleszerettem egy fiúba, és úgy tűnt ő is belém. Álom pár voltunk, mindenki rólunk beszélt, jövőt tervezgettük, az egész olyan volt mint a mesében, életemben nem voltam olyan boldog. Aztán ahogy lenni szokott, napokra eltűnt majd jött az üzenet hogy mindig szeretni fog de elő került az exe és ő az igazi és boldogan élnek míg meg nem hallnak blablabla...(persze aztán kiderült közös ismerősök által hogy az az ex igaziból egy új lány, de hogy előtte tényleg volt egy ex na meg utána is szóval értitek...)

Akkor én teljesen összetörtem, nem is válaszoltam neki, onnantól kezdve többet nem beszéltünk, nem láttam próbáltam ő elfelejteni, de hónapokig depressziós voltam, gyógyszereket szedtem, az életem kisiklott (abban az időben amúgy is elég nehéz volt ő volt az egyetlen jó dolog és végül ő is lehagyott)

De aztán összeszedtem magam, újra talpra álltam sikerültek a vizsgáim, egyetemre járok, munkám van, otthonom és egy nagyszerű párom.

De ma olyan dolog történt amire nem számítottam, a volt barátom újra felvette velem a kapcsolatot.

És most minden összezavarodott a fejembe. Azok után hogy megalázott, és elhagyott, és a mostani barátommal minden tökéletes volt, összeakartunk költözni. De én már semmiben nem vagyok biztos, azt hittem túl tettem magam rajta, de ezek szerint nem, mit tegyek?

Folytassak mindent a mostani barátommal és ne válaszoljak a réginek?

De nem akarom hogy folyton kísértsen, folyton rá fogok gondolni, a párom meg nem ezt érdemli.

Akkora egy ri*banc vagyok, pont azt csinálom amit ő velem, amibe én majdnem meghaltam...


2010. okt. 6. 23:12
 1/9 Holdtündér ***** válasza:

Sz@rd le.

Nehogy már ha ló nincs jó a szamár is...

Összezavart, mert nagyon szeretted, én is a mai napig elpirulok ha meglátom az első nagy szerelmemet, akit úgy szerettem ahogy a filmekben is lenni szokott, majd felgyulladtam a szerelemtől.

Már nem szeretem, de ha meglátom... :)

Gondolom veled is ez a helyzet.

Aztán ha most visszamennél hozzá, egy hónap után megint jönne az exe és te hoppon maradnál?

2010. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

és? Nehogy már sajnáld? És honnét tudod, hogy most őszintén közelit? Szerintem ez a "ha ló nincs jó a szamár is" eset. Nehogy válaszolj neki! Nem érdemli meg.

A jelenlegi párod sem érdemli meg. Ha egy kapcsolat ellaposodik, és valaki kilép, az rendben van. Dehogy egy másik lányért igy eldobott! Hát nem!

2010. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jött össze neki az új csajjal és most hozzád jön kiszomorkodni magát. Illetve csak jönne mert te remélhetőleg) nem válaszolsz neki.


Csak be beszéled magadnak hogy összezavart, ne légy hülye. Szemét kis barom, nem véletlenül érezted rosszul magad. Eldob mint egy rongyot aztán jön vissza sírni mert magára maradt.. szánalom.


Vagy ha úgy jobban éreznéd magad írd meg neki hogy mekkora egy barom kicsit bővebben fogalmazva.^^ És így legalább már nem kéne többet rágódnod rajta, hanem egyértelmű lenne hogy utálod.

2010. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy nem utálom, holnap akar találkozni és nem vagyok biztos hogy megtudom állni hogy ne menjek el.

Istenem mért most, kezdet minden rendbe jönni, a másfél év alatt annyiszor jöhetett volna, gondolkodás nélkül visszamentem volna hozzá, most viszont minden tökéletes volt, miért kell elrontania?

És én mért vagyok ilyen hülye, újra belefogok sétálni, megint összefogja törni a szívem, én meg a jelenlegi barátomét.

2010. okt. 7. 00:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne mártírkodj, és ne sajnáltasd magad, mert nagyon gusztustalan vagy.

Egy felnőtt ember meg tudja állapítani, hogy egy embertől egy kapcsolat során mennyi örömöt és szeretetet kaphat, mennyire bízhat meg benne stb.

Te pontosan tudod, hogy nem szerelemből kellesz neki, neked se ő, főleg csak nosztaliga miatt, és te egy szerető párt hagynál ott miatta. Ezekkel te tisztában vagy, ha nincs elég eszed azt választani, aki valóban szeret és rendes kapcsolatban tudnál vele élni, akkor menj vissza a kihasználós, hazug, semmi örömöt és szeretetet nem nyújtó farokhoz, de akkor NE SAJNÁLTASD MAGAD. Mert te tehetsz róla, hogy ennyire primitív vagy, hogy egy már egyszer bebizonyosodott hazug féregért feladnál egy szerető párt.

2010. okt. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy miért vagy ilyen hülye? Erre nincs válasz, egyszerűen így születtél.

A legtöbb nő primitív, és főleg a minden tartalom nélküli farkat választják, a valóban tartalmas, szerettel teli férfi helyett, aztán utána rinyálnak, hogy minden férfi disznó. Ez van. Csak amikor megint kihasznál, és megint otthagy a búsba valami jobb pináért, akkor ne siránkozz, és jusson eszedbe, hogy te választottad a tartalmatlan, megbízhatatlan kötsögöt, egy szerető társ helyett.


22 / L

2010. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban nincs helyes és helytelen, felesleges ilyen álságosan moralizálgatni. Az van, hogy kivel vagy boldog, és azt kell választani, minden ember a saját boldogsága alapján választ. Ha téged a folyamatos kétségek, a kihasználás, az elhagyás és a hazugságok boldoggá tesznek, akkor választ a régi pasit, ha pedig egy szerető társ tesz boldoggá, akkor azt válaszd. Ennyi a trükk.
2010. okt. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

legyen eszed, nem vagy ribi, a régi pasit örökre felejtsd el, egy kis semmi volt ő, ha így megszívatott. Az újat meg becsüld meg. Mi a rákér kéne visszamenni a régihez?

1 nyamvadt konkrét okot mondj, ami mindennél hatalmasabb és amiért megéri!

2010. okt. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van, hülye vagyok hogy egyáltalán eszembe jutott.

De attól félek hogy mindig kísérteni fog hogy lehet talán másodszorra működött volna és boldogan élhetnénk de én kihagytam azt a lehetőséget.

Köszi a válaszokat.

2010. okt. 10. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!