Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 15 vagyok (lány) ő 26, ez sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 15 vagyok (lány) ő 26, ez sok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 14:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
20%
Elég szánalmas lehet, ha nem tud a saját korosztályából választani.
2008. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem meg azok az emberek szánalmasak, akik képesek voltak lepontozni az összes pozitív bíztató választ.


Ha valakinek fontos, hogy a párja +/- x éven belül legyen, akkor ám ragaszkodjon ehhez az elvéhez, az ő dolga. De nem értem milyen alapon lehet valakit szánalmasnak nevezni csak azért mert egy nálánál 11 évvel fiatalabb vagy idősebb emberrel összeáll. Ez még közel sem jelenti azt, hogy nem képes a saját korosztályából találni valakit.


Itt ha valami szánalmas, akkor legfeljebb az, hogy egyesek képesek más ember lelkivilágába belesétálni csak úgy anélkül, hogy ismernék a konkrét helyzetet.


Egyébként meg lesz*rom a lepontozást, ha valakinek az a boldogság, hogy 0%-ig letoljon mást, ám tegye, de a kérdezőnek üzenem, hogy ne hallgass azokra akik zsigerből fröcsögő nyállal nyilatkoznak csak úgy.


Természetesen akinek nem inge...

2008. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Srapnel ***** válasza:
78%
Nem tudom, hogy a srác mit csinál, de te nem igazán érted meg egy már dolgozó felnőtt problémáit (ill. nem érzed át), neki meg már nem téma a töri témazáró. Szerintem ez sok különbség. A srác valószínűleg későn érő típus és valahol még gyerek.
2008. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%

Én sem értem, hogy miért kellett őket leszólni.

Másnál bezzeg a 10 évet azt el lehet nézni, akár még ilyen korban is, itt meg nem?

Ezt nem értem.

A 10 év pedig relatív, hogy sok-e, vagy kevés.

Most még sok, de egy öt év múlva már nem fog annak tűnni.

Gimiben a 17 éves oszálytársam ugyanígy egy 27 évessel jött össze, és másfél évig voltak egymással boldogok, nem tudom, hogy ebben mi kivetnivaló van.

Ízlések, és pofonok.

minden esetre én még azt tanácsolom neked, hogy még ne menj bele egy ilyen kapcsolatba, nem biztos, hogy ebből minden esetben jól fogsz kijönni.

2008. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Srapnel ***** válasza:
68%

Ez jó mondat: "Most még sok, de egy öt év múlva már nem fog annak tűnni."


De a kérdező egyelőre itt és most él.

2008. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Oké... Akkor elmondom,nagyon jól megvagyunk egymással meg minden,maradjunk csak barátok?
2008. dec. 28. 18:31
 17/27 anonim ***** válasza:
52%
hát az sok.keress magadhoz valót
2008. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem akarok mást keresni,őt szeretem,a korombeliek pedig annnnyira éretlenek...
2008. dec. 28. 18:43
 19/27 anonim ***** válasza:
67%

11 év különbség? ezt most komolyan gondolod? Csak meg akar fektetni, sőt ráadásul még fel is jelethető ..keress korban hozzád illő fiút (16-17).


süti

2008. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gáz...Ráadásul még kiskorú is vagy. Szerinted mit akarhat egy 26 éves egy kislánytól (mert az vagy még hozzá képest!)? Szexen kívül aligha akarhat mást. Gondolj bele: te az iskolapadot koptatod, ő meg a napi megélhetésért gürcöl a munkahelyén. Te azon nyavalyogsz, hogy semmi kedved tanulni, ilyen doga, olyan TZ., ő meg hogyan is fizessem ki ezt meg azt a számlát stb.


Ecsetelném, hogy mekkora probléma lehet az életmódbeli különbség. Én friss diplomásként épp álláskeresőben voltam (23 lány)... A párom pár éve már dolgozott, lassan családot tervezgetett (26 éves). Én egy biztos munkahelyről álmodtam, a jövőm megalapozásáról. Befészkelni magam egy jó munkahelyre és egzisztenciát teremteni magamnak. Ő meg már azt tervezte, hány gyereket szeretne, milyen házat kéne venni, hogyan teremtse elő a tőkét hozzá stb.

Nálunk csak 3 év korkülönbség volt, nem is voltunk már gyerekek, mégsem működött részéről a kapcsolat. Ő nap mint nap dolgozott, fáradtan esett haza. Én nap mint nap az interneten vadásztam meló után, állásinterjúkra mászkáltam. Semmi pénzem nem volt. Ő mindenhez fáradt volt, míg én viszonylag kipihent. Ő pénzt keresett, míg én "a lábamat lógattam". Hosszú távon nem tudta elviselni és kitette a szűrömet.

2008. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!