Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a párotok elkérné számotokra teljesen idegen alsóneműjét?

Figyelt kérdés

Párom minap meséli nagy vidáman, hogy elkérte az egyik baráti! barátnője tangáját. Nem szóltam rá semmit. Aztán még volt pofája sorolgatni, hogy milyen mintásat szeretne...

Erre se mondtam semmit, amit megbántam.. szívem szerint egy buksitaslival válaszoltam volna.


Ti mit gondoltok, mit tetettek volna a helyemben?


2010. okt. 6. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú, mi? Ez lányoknál teljesen megszokott.
2010. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Buksitasli. :)


Amúgy meg a hallgatás mély beleegyezés, szóval utólag nem reklamálhatsz. Ha kellemetlen volt, miért nem reklamáltál?

2010. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
összeválogattam volna a saját bugyijaimból azokat, amik megfeleltek az ő "kívánságainak" és másnap röhögve odaadtam volna és megemlítettem volna, hogy azért, hogy ne kelljen más nőktől kunyerálnia :D
2010. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Heterosexuális kapcsolatot élek, a párom a fiú.
2010. okt. 6. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
gyohh.
2010. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elkértem volna egy baráti barátom szexy boxerét:p
2010. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lieni válasza:
Én nem venném jó néven a dolgot. Viszont akkor kellett volna hangot adnod a nemtetszésednek.
2010. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!