Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátom a "se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátom a "se veled, se nélküled"-et játsza. Hogy billentsem valamelyik felé?

Figyelt kérdés

Ha együtt vagyunk, kedves, aranyos, de olyan mintha erőltetné, mintha csak játszaná a jófiút.(Mivel más csajok társaságában sokkal feldobottabb mint velem, sőt velem fel sincs dobódva)

Általában nagyon féltékeny, sőt, túlzottan.

A bizalmatlanság miatt gyakran veszekszünk.(mert így én is féltékeny vagyok)

De akárhányszor szeretném vele lezárni a kapcsolatot, nem akarja, ígéri megváltozik, ezért megy át kedves, aranyosba, amit fentebb írtam.

De olyan mintha velem nem is lenne boldog, amikor ott vagyok neki parlagon, de akkor igen, amikor el akarom hagyni.

mitévő legyek?


2010. okt. 6. 16:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

erre gondoltam már korábban is

akkor szakítottam is vele ezért, akkor ígérte meg hogy megváltozik

erre semmi

de arra ügyel, hogy olyat nem tesz, amivel okot adhatna arra hogy szakítsak

csak ez a folyamatos bizonytalanság amiben tart

2010. okt. 6. 18:25
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem találom a cikket, de olyasmit is ír, hogy épp annyi szeretetet adnak, hogy a partner ne akarjon kilépni a kapcsolatból.
2010. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem is igazán akarsz vele szakítani. :)
2010. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ha úgy szakítok valakivel, hogy nem tudom eldönteni, hogy jól látom az egészet, akkor örökre bizonytalan maradok, hogy jó tettem e és nem e esetleg egy normális srácot dobtam ki és nem e esetleg én vagyok fóbiás
2010. okt. 7. 11:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Te magad írtad, hogy nem boldog veled, és, hogy csak akkor kellesz neki, mikor el akarod hagyni. Ehhez már nem tudok mit hozzáfűzni.
2010. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha boldogtalan vagy vele, nem kell több bizonyíték.
2010. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!