Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen közös érdeklődésetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Milyen közös érdeklődésetek van a párotokkal?

Figyelt kérdés

Milyen közös hobbijaitok vannak? Hasonló zenét hallgattok? Mi az amit mindketten szerettek csinálni (a nyilvánvalón kívül :D)? Mióta vagytok együtt?

Előre is köszi a válaszokat.


2010. okt. 6. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenminden :D

Pl a legjobb szitu erre,amikor kérdezte tőlem,hogy mi a kedvenc zeném,én elmondtam neki,mire felnevetett,hogy ez komoly??? mer mondom miért?? :) mert ez a csengőhangja! :DDDD


Ennnyiiii

2010. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

közös hobbi: zenélés,kirándulás,séta?:D,bicaj

zene: elég hasonló, sőt kifejezetten nagyon

mit szeretünk együtt csinálni: :D....:D mindent :)

más fél éve.. :)

2010. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi eleinte nagyon nem passzoltunk össze, aztán szépen lassan összecsiszolódtunk. Különböző zenei ízléssel rendelkezünk, de kialakult egy olyan kompromisszum közöttünk, hogy találtunk egy köztes átmenetet, ami mindkettőnknek tetszik, ha együtt vagyunk olyanokat hallgatunk. Én szeretek utazgatni, kirándulni, ő otthonülős típus volt, de a kedvemért megtette az első lépést, és azóta ő is imádja a spontán kiruccanásokat. Mindketten mérnöknek tanulnunk, bár más téren, de az ilyen jellegű dolgok mindkettőnket érdekelnek. Persze van ezer más apróság is, de hosszú lenne felsorolni, a lényeg az hogy nagyon sok mindenben különbözött az ízlésünk, és nagyon sok mindenben nem... Amiben annyira elütöttünk, ott a másfél év alatt kialakult egy ilyen átmenet, így nem megyünk egymás agyára :)
2010. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 rozika10 ***** válasza:
Sex ,net, sex, filmek, sex, zene, sex, nevetés, sex, bujás, sex, olvasás, sex. Ja és a sexet nem is mondtam!!!:DDD
2010. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

playstation, jóban rosszban sorozat nézése, egymással való incselkedés és verekedés, pofozkodás

amúgy meg nagyon különbőzek vagyunk:

1. én szeretnék többet kimozdulni, ő nem

2. eltér a kaja ízlésünk teljes mértékben

3. tv-ben is mindig vitatkozunk hogy mit nézzünk, és mindig az van amit ő akar. :(


De nagyon szeretjük egymást és lassan 2 hónapja vagyunk házasok.

2010. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szeretünk utazni és sütizni:D meg autózni bárhová...:)
2010. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyezik a zenei ízlésünk, mind2-en szeretünk bulizni (bár én jobban), a politikai nézeteink is közösek, az egyetlen, ami idegesít, hogy a seggéhez nőtt a robogója. :D

Lassan féléve együtt...

2010. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenben egyezünk:)
2010. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!