Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem beszél velem őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem beszél velem őszintén a párom, de szándékos jeleket tesz, mit higyjek?

Figyelt kérdés

pl az esküvő stb témákat szabályosan eltereli, nem akar ilyenekről beszélni, pókerarc.

de a füzetébe rajzolt szívecskét, benne jeggyűrűt, és hogy szeret engem felirat és ezt szándékosan mindenhova úgy pakolta, hogy szem előtt legyen, hogy meglássam.

nem tudtam, szóljak e róla, vagy ne, hogy láttam.

hát elmondtam neki. erre annyit reagált,mosolyogva hogy:és kiadott engedélyt, hogy belenézz?

és utána ezt a témát megint terelte, sőt! kínosan érezte magát erről beszélni, hogy család, meg ilyesmi.

én arra gondolok, hogy ezzel nincs komolyabb célja, csak abban a hitben akar tartani, mintha lenne, hogy megfogjon (mert amúgy sokat veszekszünk és néha majdnem szakítok is)

szerintetek mit akar tőlem?


2010. okt. 6. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igazából nem úgy szeret ahogy te megérdemelnéd/elvárnád. bocsi.Nézz jobban utána a dolgainak!
2010. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy végre kaptam már valami támpontot, adtam pontot, remélem nem baj, nem tudom miért vagy 0 %?
2010. okt. 6. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:

"én arra gondolok, hogy ezzel nincs komolyabb célja, csak abban a hitben akar tartani, mintha lenne,"

Mélységesen egyetértek,de ez még nem azt jelenti hogy szar ember.Vagy nálad csak így lehet bent maradni a belső körben,hogy esküvő vagy semmi?Házasság vagy halál?Ez a két véglet létezik csak?

Ha olyan férfival akarsz járni aki elvesz,mert úgy érzed hogy már nincs időd a könnyed együttjárásra,akkor nem ő a te embered.

2010. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Folyamatosan veszekedtek..

Egy esküvő úgysem segítene már rajtatok...

Szerintem tökmindegy miért teszi.

2010. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

amennyi idősek vagyunk, ahhoz képest nem "könnyed együttjárásra" van szüksége egyikünknek sem

azért vagyunk együtt, hogy alapozzunk

közös ingatlant akarunk, ő miattam váltott munkahelyet!

mindemellett mindig terrorizál (uralkodik rajtam) amit nem akarok hagyni, olyankor vált át a hősszerelmesbe

így nem tudok rajta kiigazodni

az igaz lehet, hogy azt hiszi engem csak esküvővel lehet megfogni

és lehet ezt ki is használja, közben meg sehol semmi

de ha sehol semmi, miért nem akarja hogy vége legyen? olyankor minek küzd értem?

ezért nem értek semmit.

2010. okt. 6. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!