Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ugyebár nem jó ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ugyebár nem jó ha azt mondja egy csaj hogy cuki vagy mert nem akar veled sexelni . De ha azt mondja hogy paraszt avgy az már jobbat jelent ilyen téren?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 21:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Azt hiszem egy valaki (talán a mostani kérdező?) által feltett kérdésre adott válaszom szülte ezt a kérdést, ezért úgy érzem illik válaszolnom. Én azt mondtam, hogy ha egy csaj azt mondja egy fiúra, hogy cuki/aranyos/stb., akkor 98%, hogy nem akar vele lefeküdni. Viszont ugyan ennyi az esély arra, hogy egy paraszttal (és nem földműves értelemben használom most ezt a szót) sem akar lefeküdni.


Nem értelek: miért kell ellentétekben gondolkodni? A cukinak csak a bunkó, paraszt, állat lehet az ellentéte? A világ nem fekete-fehér, igen-nem. Van egy csomó szürke árnyalat (sőt, még egyéb színek is vannak). A barátom például nem cuki fiú (legalább is az én szóhasználatom szerinti cuki fiú kategóriába nem fér bele, hál' a jó égnek!), de nem is egy vad barom. Egy kedves, érzékeny, nyitott, romantikus, intelligens fiatal ember, aki, ha a helyzet úgy kívánja meg, kiáll mellettem és az igaza mellett, de nem bunkó, tapló módon, hanem ahogy egy civilizált emberhez illik.


Megengednél még egy kérdést? Nálad mit jelent az, hogy egy fiú cuki? Mert lehet fogalmi zavarba keveredtünk, azért nem értjük egymást.


24L

2010. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
egyszerű identitás zavar.. :D
2010. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
19 vagyok ,na de ne nézzetek hülyének itt a gyakorin is ezt irták keresetek rá most nem linkelem be cukiság egyenlő kösz de nem
2010. okt. 5. 21:42
 14/23 anonim ***** válasza:
Most téged "lecukiztak" vagy "leparasztoztak"? Nem mindegy, hogy a nagy többség mit gondol/mond rólad? Az a lényeg, hogy az az egy bizonyos lány úgy gondoljon rád, hogy te vagy a nagy Ő a számára. Hogy ezt úgy hozza a tudomásodra, hogy cukinak/kutyulinak/mackónak/üngyürübüngyürünek hív, az mindenkinek a magán ügye...
2010. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Józsi, figyelj: Az a bizonyos válaszoló én voltam, és nekem is egy csaj mondta. :) És nem, szerintem nem jelent jobbat, ha azt mondja, paraszt vagy. Legyél FÉRFI, és akkor lesz esélyed.
2010. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Cuki fiú= no szex, csak barát.

Paraszt= atom b*szás vagy se szex, se barátság (ez lány függő).

2010. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
de utoljára mondom bazzeg nem vagyok józsi
2010. okt. 5. 22:00
 18/23 anonim ***** válasza:

"de utoljára mondom bazzeg nem vagyok józsi"

Én ezt tudom, Józsi, dehát valahogy csak kell, hogy hívjalak, nem? :)

2010. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
szóval ha sex et akarok akor parszt ok kösz
2010. okt. 5. 22:08
 20/23 anonim ***** válasza:

08as: te egy állat vagy,de olyan jókat röhögök rajtad:D


kérdező: tény,hogy ma még mindig a macsó köcsögök a nyerők,és ha kicsit nyersebb vagy az többnyire nyerőbb a csajoknál,mintha több érzelmet mutatsz mint azt a mai világ megengedné..

2010. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!