Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nagyon félek. :S Nem akarom megbántani. Pls SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Van egy nagyon helyes fiú, aki 2évvel idősebb nálam, és már vagy 4 éve ismerem, és körülbelül: 3éve nagyon tetszik nekem. Irtó helyes, és szeptember óta egy szakközépbe járunk. Én még nem jártam egy fiúval sem, mert még nem érzem magam készen arra, hogy legyen..de hát a szerelem ugye..A barátnőm, elkezdett vele beszélni msn-en, és kiderült, hogy ő is belém van zúgva..(Most itt lenne vége a boldog történetnek, de..)Felvett engem facebook-on, beszéltünk msn-en, tök rendes volt, egy csomó ideig beszéltünk, és megkérdezte hogy mit gondolok róla..én meg megmondtam neki, h bele vagyok zúgva..mondta hogy találkozzunk, így hát másnap, órák után kimentem a barátaimmal egy játszótérre, (nem olyan, ahol 3 évesek rohangálnak..)és ő is ott volt. Beszéltem vele kettesben, de rájöttem hogy nem akarok tőle semmit, mert bunkó :S Szegény lehet hogy csak zavarban volt, de akkor sem szeretnék tőle semmit. Még egyszerűen azt érzem, hogy nem állok készen egy kapcsolatra. Viszont szegényt meg hitegettem előtte, (ugye hogy nekem is tetszik,meg ilyenek..) és most azt fogja hinni, hogy egy r*banc vagyok, és nem felel meg az elvárásaimnak.Pedig ez nem igaz. Egy visszafogott, átlagos lány vagyok, sosem vagyok a középpontban, eleinte azt sem tudtam felfogni, hogy észrevett egy magamfajtát..De ha azzal állítok elő, hogy nem tetszett a modora, akkor azt fogja mondani, hogy megváltozik, de én akkor sem járnék vele. (sajnos álmondozni jó volt, mert tényleg rohadt helyes, de a barátnőm bekavart, és átvett a kerítőszerepet, és észbe se kaptam már is ott tartottunk, hogy "és mit gondolsz rólam??" én hülye meg megírtam neki.) Szóval a kérdésem: Most mit tegyek? Hogy mondjam meg neki hogy maradjuk még egy ideig barátok?? De ezt úgy, hogy ne bántsam meg..(Ja és a barátnőmnek írta msn-en, hogy vajon én mit szólnék, ha elhívna valahova..(én ugyanis nem akarok most vele beszélni, és letiltottam, szóval tőle kérdezte) és mondtam, a barátnőmnek, hogy írja azt hogy nem tudja.)De én szeretnék vele nagyon jóban lenni, és tudom hogy én is hibás vagyok, hogy hitegettem, de olyan hirtelen történt minden..De egyszerűen nem tudnék még vele járni.. Pls SEGÍTSÉG!!!
2010. okt. 5. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Fehérnép -.-
2010. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy ne kapkodjuk el, előbb ismerjük meg egymást.
2010. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

"Beszéltem vele kettesben, de rájöttem hogy nem akarok tőle semmit, mert bunkó"

"Hogy mondjam meg neki hogy maradjuk még egy ideig barátok??"


Bunkó barátokat szeretnél szerezni magadnak? Picit furcsa...


No de, hogy komolyra fordítsam a szót: megmondod neki őszintén, hogy nem jön be a stílusa és pont. És ez a sztori jó lesz leckének, remélem, hogy bizony belezúgni valakibe nem azt jelenti, hogy az ajándék "csomagolásába" beleszeretsz. Az nem szerelem. Remélem, érted, hogy miről beszélek.

2010. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsőn szakadtam egyet xD.


Próbálj még ismerkedni vele de legyél távolság tartó hátha nem bunkó. És ha nem jön be akkor csak az őszinteség marad, mindig az a legjobb. Ne húzd az agyát olyanokkal hogy majd lehet meg még nem tudod stb.

2010. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen értem, de msn-en meg nagyon kedves, meg vicces, de élőben meg tisztára más volt.. nem mosolygott, meg nem volt olyan rokonszenves, de én meg meséltem kérdezgettem tőle, erre ő meg pár szóval elintézte..-_-" és nekem volt kínos, hogy bunkózik, én meg tök jókedvűen ott pattogok..meg ez a: ....semmi. nem volt egy közös témánk. tökre hideg volt. én kérdezek, ő meg: aha. nem. igen. ennyi. és nem ilyen egyszerű.. :'( de a másodiknak köszönöm.
2010. okt. 5. 18:30
 6/8 A kérdező kommentje:

18:27 (asszem :D)

nagyon szépen köszönöm :D

2010. okt. 5. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért bunkó, mert nem megy neki a csevegés?
2010. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem mosolygott, meg nem volt olyan rokonszenves, de én meg meséltem kérdezgettem tőle, erre ő meg pár szóval elintézte..

Ettől lenne bunkó?

2010. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!