Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha egy srácra mondjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srácra mondjátok hogy cuki vagy aranyos az semmi jót nem jelent ugye? Olyan téren értem hogy nem akkartok vele járni vagy lefeküdni ha ezt mondjátok

Figyelt kérdés
akkor ez mit jelent nálatok ????
2010. okt. 5. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer egy lány azt mondta nekem: "Ez azt jelenti, kösz, de nem."
2010. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én ha azt mondom valakire, pasira, h aranyos, akkor két eset lehet: olyan cuki, babusgatnivaló, majd megzabálom... ez a barát verzió, vagy a másik verzió: olyan édes, h mindjárt beleolvadok az ölébe és ki sem akarok mászni onnan... ez a számotokra előnyös verzió :D


21/L

2010. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nálam a barátzónát jelenti :)
2010. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam azt,hogy elolvadok tőle...:)


14/L

2010. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

lefeküdni esetleg

járni nem

tehát inkább baráti viszony hosszabb távon

2010. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó. Jól megfogalmaztad :DD
2010. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

és járni mért nem mondjuk ha cuki is de vannak férfiads tulajdonságai is .gondoljunk csak bele higy a cukinak mi az elentétje bunkó agressziv szemét undok ezek a tulajdonságok miért jobbak egy párkapcsolathoz ???

gondolom azért mert erre izguknal fela nők ha szemetül bánunk velük és sexelni akkrnak nem ??

2010. okt. 5. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem aranyos az a srác akibe szerelmes vagyok!:P

20/L

2010. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én utálom,ha egy srác bunkón beszél velem...ha a haverom,akkor még oké,de hogy a pasim így beszéljen velem...soha!

Én nem azt mondanám,hogy cuki,hanem hogy aranyos,mert az nálam annyit jelent:"tetszel,nem is kicsit,sőt még kedvesnek is tartalak":)

2010. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!