Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem foglalkozik velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem? Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
A barátom a kapcsolatunk elején mindig körberajongott stb és mostanra már a 6.hónap után már olyan fura lett..tudom hogy szeret érezteti is mikor élőbe vagyunk nincsen semmi baj, de pl MSNen akkor olyan más..mintha mindig lerázna és mindig megbánt:( mitcsináljak??
2008. dec. 27. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele élőben, MSNen csak annyit, hogy mikor és hol találkoztok.
2008. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok (22/ffi) Nagyon szeretem a barátnőmet, de amikor nincs ott velem, akkor már nem köt le annyira, és emiatt néha bunkó vagyok vele... Sokszor inkább mással foglalkoznék, de tudom, hogy számomra ő az első, viszont sietnék más dolgomra.

Szerintem adj neki több szabadidőt, amikor nem vagytok személyesen együtt, amikor MSN-eztek, akkor pedig ne várasd meg, hogy ne érezze egyáltalán unalmasnak. És próbálj meg többet vele lenni személyesen inkább;)


Jah, meg az időpont is lehet gond: pl este 8 körül jobban el tudnám magam foglalni, olyankor én is ingerültebb vagyok, ha megzavarnak. (Pedig nagyon szeretem én is partneremet)

20 évvel ezelőtt se működtek az MSN kapcsolatok, most se kell erőltetni ;)

2008. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak reggel szoktunk beszélni MSNen meg este..de mivel most szünet van ezért többet.De mikor suli van akkor csak a tali időpontját mert fáradtak vagyunk+tanulás, és ink este telozunk többórákat..csak az a szar hogy nem én váratom őt MSNen hanem ő engem..volthogy több mint 3-4órát :/
2008. dec. 27. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha vár Rád, akkor valószínűleg más elfoglaltságot is talál addig, és hiába Téged várt, Te zavarod meg. Ha nem MSNeztek sokat, akkor olyan sok lehetősége úgysincs megbántani, ami kellemetlenséget okoz, azzal meg ne is törődj, nem ellened irányul. (Pontosabban említsd meg neki, amikor valami kellemetlenül érint Téged, felgyűlni ne hagyd, abból később lesz baj, és talán majd megpróbál jobban odafigyelni Rád.)


Remélem azért segítenek valamit a kommentjeim

(22es f vok megint)

2008. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem ő vár rám, hanem én rá nemis kicsit..és mindig mondom neki, hogyha megbánt akkor bocsánatot is kér de másnak mintha éjjel kiszállna belőle "kialudná" és reggelre ugyanolyan nemtörődős marad
2008. dec. 27. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, félreolvastam.. :$

Hát akkor tényleg az van, hogy MSN-ezni nem akar. Bunkó módon oldja meg, de ez van. Ne várj rá, töltsd hasznosabban az idődet. Írd ki, hogy ha kellesz, csörgessen meg, Te meg olvass, főzz, (vagy nézz TV-t, bár ezt nem ajánlom, de ez csak az én saját világnézetem miatt :D )


Ha fontos vagy, keressen. Keresni fog ;)

2008. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. dec. 28. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!