Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15F és 18L között sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15F és 18L között sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
A lány azt mondja hogy ebben a korban sok.. :/
2010. okt. 5. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Megkockáztatom, te meg a fiú vagy. :) Ha ő így gondolja, és a számokat nézi csak, nem téged, mint az embert, akkor megéri neked utána teperni?
2010. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 év
2010. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
majdnem egy szakközép(szakiskola,gim..) suli lemegy:D
2010. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pont ien helyzetben vagyok csak énvagyok a lány :D vagyis csak leszek 18 nemsokára. Hát nem tudom amúgy a srácnak szerintem nem esett le h tetszik nekem nem is akarom megijeszteni. Amúgymeg mindenki azzal jön hogy jajj te már felnőtt nő vagy meg ilyenek mit akarsz egy 15 évestől.. őszintén szólva én sem tudom, de én nem érzem magam felnőttnek. Nekem ezek csak számok. Amúgy külsőre sem lenne annyira feltűnő. De mondom, fogalmam sincs mi lesz belőle, marad a vágyakozás.. pedig a srácnak tetszem :( De hát ez nem elég semmire se.. :/
2010. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 16:26


Hallod ne legyél már ilyen nyuszi. :D Én 15 évesen a mennyekben éreztem volna magamat, ha bejövök egy 18 éves nőnek.

2010. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:26

Barbi te vagy az? XD XD

2010. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó, meg tényleg külsőre nem feltűnő de annyira félek tényleg hogy ő esetleg megijedne ettől :D Bár már jópárszor voltak félreérthetetlen megjegyzései, de sajnos jelen pillanatban csak msn-en tudnék vele beszélni, és nem merek ráírni :D

Tényleg nyuszi vagyok :D:D

2010. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem Barbinak hívnak :D
2010. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
neoffoljátok mán he'
2010. okt. 5. 16:57
 10/12 A kérdező kommentje:
*offoljatok
2010. okt. 5. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!