Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi zavarba kerültem. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi zavarba kerültem. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

4 évig voltam együtt párommal, majd ő szakított azzal, hogy más csajokkal is akar lenni. Én is gondolkoztam a szakításon, mert beleszerettem egy másik srácba, mert párom nem sokat törődött már akkor velem. A szakítás után 2 héttel összejöttem ezzel a sráccal. Vele az egyetlen baj, hogy 200 kilométer van köztünk, meg talán az, hogy még soha nem volt barátnője.

Utána párom befutott, hogy ő engem szeret, csak meg akarta tudni milyen, amikor hiányzom neki, és az nagyon rossz, nagyon szeret engem, és amint végez a sulival (fél év) össze akar velem költözni. Akkoriban még úgy gondoltam, hogy nem szeretem, és nemet mondtam neki. Ő 1 hétig tepert, elmondta ennek a srácnak, akivel összejöttem, hogy mit rontottam én el a kapcsolatban, és egész estén keresztül szidott. Én még ekkor sem szakítottam meg vele a kapcsolatot, sőt, pénteken nálam aludt az albérletben, és lefeküdtem vele. Az az este csak annyira volt jó számomra, hogy megtudtam, tényleg szeretem azt a srácot, akivel akkor voltam. Következő héten az exem elmondta ennek a srácnak, hogy pénteken együtt voltunk, és érthető módon ő szakított velem. Közben azt mondja, hogy van esélyem még nála, csak újra bíznia kell bennem. Minden nap keres, foglalkozik velem. Tegnap rámtört az érzés, hogy mindeközben szeretem exemet is, de ezt a srácot is.


Ilyenkor mi van?

Tegnap időt kértem exemtől, mert őt minden áldott nap látom, egy suliban tanulunk. Mind vele, mind ezzel a sráccal csak msn-en beszélek, illetve a sráccal találkozom hétvégén, hisz szerintem nem fair, hogy exemet naponta látom, őt meg csak 1x láttam.


Amúgy ezt a srácot 6 hónapja ismerem, lassan 7, csak msn-en tartottuk a kapcsolatot. Mindig nagyon jól kijöttünk, felvidít, csak emiatt az érzelmi bizonytalanságom miatt veszekszünk. Viszont most úgy érzem exem is megváltozott, legalábbis most a 3 hét alatt olyan volt, mint szerettem volna, hogy legyen a 4 év alatt.


Szóval a konkrét kérdésem. Kit lenne ésszerűbb választani? Azt a srácot, aki már kezdetektől fogva olyan, mint amilyennek az ideális pasit elképzeltem, de ritkábban találkoznánk, kb 2 hetente jobb esetben. De ettől függetlenül szinte minden dologban megegyezünk, egy a véleményünk, és teljesen tegnapig úgy gondoltam, ő kell nekem, viszont még soha nem volt párkapcsolata, személyesen csak 1x találkoztunk, meg majd hétvégén fogunk.

Vagy az exemet, akivel már 4 éves múltunk van, most úgy látom olyan lett, mint amilyennek szerettem volna, hogy legyen, azt mondja ez az igazi énje, csak az apjától eddig azt hallgatta, hogy a nők semmit nem érnek, és most jött rá, hogy tőlem fontosabb nem létezik számára.

Én úgy érzem, mindkettő fontos számomra, és talán a távoli srácot könnyebben feladnám, mert messzebb van. Viszont lehet, hogy exem visszaváltozik, mert most csak a félsz dolgozik benne, hogy örökre elveszíthet.


Mit tegyek?


2010. okt. 5. 09:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én soha nem mennék vissza egyik exemhez sem. Minek. Tele van a világ érdekes emberekkel.


Blőd duma, de igaz: Az ételt megeszem felmelegítve, de a kapcsolat nem jó úgy.

2010. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!