Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki leülne beszélni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki leülne beszélni az exel? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A párom már 11 éve elvált a feleségétől, de az ex még mindig "halálosan" szereti és zaklatja is folyamatosan. Párom minden egyes új kapcsolatának az elején megcsalta a párjait az exel (mondván jó vele a sex)! Engem is megcsalt vele, de megbocsájtottam neki! Most közölte, hogy nem tudja, hogy mit akar. Szeret és velem akar lenni, de ott az ex akitől van 3 gyereke és 11 éve vár rá...! Hát tőlem nincs 3 gyereke csak egy a pocaklakó, de már úgy vagyok vele, hogy leülök beszélni az exel, hogy találják ki mit akarnak, de már elég volt a hülyítésből! Szerintetek nagy gond lenne belőle? 19 hetes terhes vagyok, a babát mind a ketten akartuk és most megint az ex...! ÁÁ! SEGÍTSÉG!!
2010. okt. 5. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az exel nem mész semmire 11 éve szereti a gyermekei apját,ezt nem tudod megváltoztatni.Lépj ki ebből a kapcsolatból,tudom nem könnyű+itt a gyerek is,de ennek a cirkusznak nem lesz vége szerintem,bár kívánom neked,hogy ne így legyen:)!!!
2010. okt. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11 éve szereti? Inkább 11 éve nem tud leszállni róla. A pasidtól függ minden, aki egy meglehetősen gyenge görény ember, te meg hülye vagy hogy hagyod, és még gyereket is csináltattál...
2010. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha exszel csal, ne bocsáss meg. Amíg a múltján nincs túl, téged sem szeret igazán.
2010. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!