Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy héten 2-szer elég találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy héten 2-szer elég találkozni?

Figyelt kérdés
5 hónapja járunk eddig majdnem minden másnap találkoztunk most pedig egy ideje már bevezette a barátom hogy csak ennyit találkozunk pedig akkor abban a 2 napba csak 2 órát vagyunk együtt kb.Miért csinálhatja ezt? Vagy félhet hogy megún vagy mégis szerintetek mi lehet?
2010. okt. 5. 06:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy majd megkérdezem tőle hogy miért van ez csak még kiváncsi vagyok hogy mi a véleményetek
2010. okt. 5. 06:41
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy már nem vagy fontos neki vagy valami fontos dolga akadt.... jó is lehet rá nézve és rossz is szerintem tudod mikre gondolok :)
2010. okt. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi van hogy hetente csak egyszer találkozunk...igaz nem is nagyon tudunk máskor, mert az órarendünk, és a végzős elfoglaltságok akadályoznak minket. de ettől függetlenül nagyon jól megvagyunk, mire találkozunk, már nagyon hiányzunk egymásnak:) 18 /L és F
2010. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

volt egy 3 éves kapcsolatom, ahol a barátommal minden egyes nap együtt voltunk, és egész nap...azt értem el ezzel, h teljesen rámszállt, megfolytott, és rajta kívül semmivel nem foglalkozhattam, egy idő után már inkább nyűgnek éreztem, akármennyire szerettem...


most van egy kezdődő, alakuló dolog, és nem követem el még egyszer ezt a hibát, mi is hetente kétszer találkozunk, meg a sors is így hozta, hogy nem is nagyon tudunk többször, plusz nagyjából minden nap beszélünk egy kicsit msnen... de ez így sokkal jobb, izgalmasabb, nem válik unalmassá, megszokottá hogy együtt vagyunk, így sokkal nagyobb lelkesedéssel várom a találkozásokat és sokkal jobban örülök neki, mikor végre együtt lehetünk...mivel nem vagyunk együtt minden nap, így minden együtt töltött perc értékesebbnek tűnik :)


21/L

2010. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tündérke89 válasza:
Nem, nem elég. Ha tényleg szeret, hiányzol neki, nem bírja ki nélküled+folyton te jársz a fejében. Nem szeret eléggé, csak vagy neki. Sajnálom, ez van. Hamar be is igazolódnak ezek a dolgok. Találsz mást
2010. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!