Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Visszautasítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Visszautasítás után változhat a véleményetek? /Lent/

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki elég régóta tetszik, és mikor nagy nehezen rászántam magam hogy elmondom neki, visszautasított, mert barátként tekint. Ez már nem most történt. De azóta is sokat szoktunk együtt menni ide-oda, valamikor ő hív engem, valamikor én őt. Olyan érzésem van legbelül, mintha tetszenék neki. Nem akarok megalázkodni neki, ezért nem is akarom ismét megkérdezni erről! Szerintetek változhat a véleménye kapcsolat téren? Ha igen, akkor lépni fog e magától? Köszi az értelmes válaszokat! 23/F
2010. okt. 4. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem változhat, de te már megtetted az első lépést, inkább utalj rá, hogy a nézeted nem változott. Ha ő is úgy gondolja, hogy szeretné a kapcsolatot, akkor észlelni fogja :)
2010. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. okt. 4. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán változhat. Én is jártam már így, de én nem mertem lépni valamiért. Megbántam utólag. Amúgy meg van esélyed, hiszen ő is hív téged, és visszautasítás után egy lány inkább próbál kerülni, hogy nehogy mégis az jöjjön le a srácnak, hogy talán mégis lehet valami. Na ez érdekes lett, remélem érted.:D Találkozzatok sokat, biztos vagyok benne, hogy kedvel. Te meg próbálj jeleket küldeni (simítsd végig az arcát, dícsérd meg a haját stb :)), és figyeld a reakcióit.
2010. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, meglesz! :)
2010. okt. 4. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
változhat, de azért ne állj le egy nőnél, mert nem tudhatod, hogy megéri e a várakozás. Énis tudom mint pasi, hogy ilyenkor sok hónap, 1 évnyi várakozást simán össze tudunk hozni. Csak nehogy feleslegesen
2010. okt. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!