Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok kik jönnek be jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok kik jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
A kevésbé "nőies" de szép,aranyos,kedves olyan szeretnivaló lányok, vagy inkább a nőiesebb de kevésbé aranyos csajok? Vagyis én úgyvettem észre hogy a "nőiesebb" csinos csajok kicsit azért elvannak szálva maguktól(jóh persze vannak kivételek) Röviden inkább egy átlagosabb aranyos kedves aki biztos hogy szeret,vagy inkább egy csinos akinél könyebben előfordul hogy megcsal pl.....
2010. okt. 4. 18:59
1 2
 1/11 Kamuuu ***** válasza:
Átlagos aranyos,kedves aki még megfelel nekem külsőre is:D
2010. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: mit értesz nőiesség alatt?
2010. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az aranyosak.
2010. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát ezt hogyismondjam.... vannak azok a fajta lányok akik ilyenn tök aranyos azért szépek meg minden de vannak a másik fajták akik sokkal nőiesebbek kihívóbban öltözködnek meg úgy kinézetre is kb azok akik után megfordulnak h fhúú dejól néz ki(és itt nem a plázacicákra gondolok)
2010. okt. 4. 19:12
 5/11 anonim válasza:
Bocs én lány vagyok!nekem az a véleményem hogy izlések és pofonok... én is nőies vagyok mégse vagyok elszállva magamtól és nem is csalnám meg a barátom....nem biztos hogy az aki nőies nem aranyos vagy kevésbé aranyos mint mondjuk egy Deszka(elnézést a kifejezésért.)nem lehet igy besorolni az embereket.nekem ez a véleményem....mindenki kedves meg aranyos amaga modján és egy olyan nő/lány akinek mondjuk nincs olyan testi adottsága is lehet nőies csak tudni kell bánni a férfiakkal(ezért is bocs:)de ha egy lány tud bánni a férfiakkal akkor nem a külsejét nézik...ha meg igen akkor az a férfi nem akar töle sok mindent!!!ez az én személyes véleményem!(elnézést ha valakit sért)
2010. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát ezt hogyismondjam.... vannak azok a fajta lányok akik ilyenn tök aranyos azért szépek meg minden de vannak a másik fajták akik sokkal nőiesebbek kihívóbban öltözködnek meg úgy kinézetre is kb azok akik után megfordulnak h fhúú dejól néz ki(és itt nem a plázacicákra gondolok)


Nem sikerült leszűrnöm, hogy mit értesz nőies alatt. :D

A véleményem: a férfi legyen férfi, a nő legyen nő, külsőre is, belsőre is.

2010. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
áhh nemtudom hogyan elmondani elég ránézni és rögtön lejön :D nekem az a véleményebb hogy a csinosabb lányok kiis használják eléggé az adottságaikat és kevésbé szeretnek leragadni.... míg egy átlagosabb lányt jobban érdekel a kapcsolat stb.....
2010. okt. 4. 19:19
 8/11 A kérdező kommentje:
szóval az átlagosabbak is nőiesek de valahogy mégis másképp mint egy tényleg nagyon csinos.....
2010. okt. 4. 19:20
 9/11 Kamuuu ***** válasza:
És te milyen vagy ha lány vagy?:D
2010. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hát én nemlenni lány :D

csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést:D

2010. okt. 4. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!