Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neki most ez természetes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki most ez természetes? Elvárja? És ennyire bunkó? Vagy mi van most?

Figyelt kérdés
A barátommal szombat este volt legelső alkalommal orál.Vagyis én csináltam neki.Többször is.Ő meg nekem nem...annyit mondott,hogy nagyon jó volt és ennyi.Vasárnap még megkérdezte hogy vagyok ma meg nem is keres különösebben.Jó,nem azt várom,hogy emiatt itt hajbókoljon,de most olyan,mintha leszarná a fejemet. :/
2010. okt. 4. 18:02
 1/7 Moszuke ***** válasza:
100%

fhúú csak a szád kellett neki! a szemét!

ja... bunkó

2010. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok együtt régóta, akkor csak arra kellettél.
2010. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyunk együtt...
2010. okt. 4. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ezt szo szerint szoptad kisanyam!
2010. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán csak te érted félre.Többször is oboáztál,szinte időt sem hagytál neki.Túlkényeztetted.

A következő alkalomnál te legyél az első,helyezkedj a megfelelő pózva,kétséget sem hagyva afelől hogy mit vársz tőle.Úgy fog nyalni mint a kisangyal.

2010. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pózba*
2010. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egoista f.sz. Nem akar nyalni? Pedig puncit nyalni a legjobb. 28F
2010. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!