Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sex és más semmi? Miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex és más semmi? Miért kell neki más, ha most húzott gyűrűt az ujjamra?

Figyelt kérdés

Már 9 hónapja együtt vagyunk a párommal, és most karácsonykor el is jegyzett! Őszintén nagyon szeretjük egymást, és látom rajta, hogy nem kamuzik, ezt a gyűrű is bizonyítja. Szeretjük a sexet is, és nincs semmi gond a nemi életünk minőségével, sőt a mennyiségével sem. De már töbször láttam, hogy a neten nézeget roszlányos oldalakat, vagyis sex videókat..még ez sem izgat, hisz pasi hát tegye, ettől csak jobb nekem is, de ami igazán zavarba ejtő, hogy olyan oldalakra ment rá, amik a városunkban lévő lányok telefonszámát is tartalmazza...ennyire szar velem, akor minek akar elvenni? Ő már 39 éves, én 33 leszek....

Mi lehet a gond velem? Vagy újítsak a sexuális életünkben?


2008. dec. 27. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan elhiszed, hogy azok mögött a telefonszámok mögött valódi lányok vannak?

Kicsit gondolkozz, mielőtt meggyanúsítanád a párodat.

2008. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

CSAK az adatbázist tartalmazza az adott oldal, vagy olyan erotikus tartalmú oldal, ami kidobja az állítólag városotokbeli könnyűvérű hölgyeket? Sok oldalon az is bejön a többivel együtt, ugye tudod?


Sok pasi szeret informálódni is a környékbeli lányokról... Tudod, ők is pletykásak, és az izgalmas, ha kiderül, hogy a szomszéd Zsuzska, vagy a főnök lánya a Timi, esetleg annak a görény Józsinak a nője is szerepel a listán.


Sok pasi akarja hármasban két nővel. Lehet hogy ezért keresgél, vagy csak a fantáziáját piszkálja a dolog, és könnyebb veled elképzelnie egy igazi, elérhető nőt.


Szerintem mikor ilyen oldalt nézeget, vagy ott van és te véletlenül azt hozod be, könnyeden kérdezd meg, hogy csak nem az utánpótlást keresi?

2008. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeiteket, én is így gondolom, és meg is nyugodtam. Örülök, hogy csak én láttam szőrnyűnek a dolgot...dehát ez is a szerelem része :D
2008. dec. 27. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!