Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Fájdalmas amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fájdalmas amikor együtt vagyok a párommal.

Figyelt kérdés

Járok nődokihoz, kezel is, de még mindig nem javult a helyzet. Fáj amikor együtt vagyunk, és már mikor elkezdjük akkor is egyböl az van a fejembe hogy fájni fog, és bestresszelek. És ilyenkor csak az jár a fejembe, hogy fájni fog... Szegény párom már nem tudja mit csináljon, mert ilyenkor nem igazán nedvesedek de igen, akkor sem élvezem mert a fájdalom jár az eszembe és nem az hogy mennyire jo lesz.

Nem akarom elvesziteni, de igy nagyon rossz. Volt már mikor sikerült a gondolataimat elterelni és csak oda koncentrálni de ugy is fájt, és több ilyen alkalom után már rossz érzés és persze hgy nem tudok a "jóra" gondolni. Mit csináljak hogy jó legyen, és ne ott járon az eszem? Biztos vagyok benne hogy ez lelki eredetű is, pedig minden rendben van köztünk, de akkor mi lehet a bajom? segitsetek


2010. okt. 4. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem minden esetre keressél fel egy szexuálpszichológust. Nem szegyen! Sok sikert.
2010. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is gondoltam már erre,de Hajdú- Biharban nem találtam sehol, csak Pesten :S
2010. okt. 4. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én is sokat paràztam az elsö utàn, mert nekem is fàjt a többi is..azt hittem, csak én vagyok ilyen meg aggodtam, hogy miért, de olvastam, hogy màsnak is ilyen volt..


az elsö 10-20 alkalomnàl fàjt, persze a végén màr csak 1 mpre..


aztàn szépen lassan kevesebb lett és el is mult :)


nem tudom...ti hol tartotok? mennyit voltatok màr együtt?vagy probàlkozàsok?..nem mindegy

2010. okt. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ne csak nődokihoz menj, hanem mond meg a nődokidnak, hogy utalojon be 1 ultrahangra.

Nekem is nagyon fájt a jobb oldalon az alsó hasamba mintha valami kést döfködtek volna bele.Elmentem nődokihoz, gombásodás és meghűlésre irt ki gyogyszereket. Beszedtem de semmi nem történt, ugyanugy fájt ha betette a pasim.

Na akkor elmentem ultrahangra és kiderült, hogy nem a megfázás vagy gomba, hanem meg volt a méhembe duzzadva valami nem is tudom mi és mikor betette a párom azt a ks csomót egyfolytában megsértette nekem. Akkor kirtak valami inekciokat meg orvosságokat azóta meg rendbe van minden.

Szerintem nem pszihés zavaraid vannak te jány, hát normális ember nem tudja "élvezni azt ha FÁJ!!!!! "

2010. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
áá nem az a baj, mi már két éve együtt vagyunk, hüvely gomba, vagy bektérium ezeket mondta az orvos.. de kezelik meg minden, de kb már ez megy egy éve és igy már nagyon nehéz, teljesen el vagyok keseredve:S
2010. okt. 6. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nah làtod, az elözönél a példa!
2010. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem nem belül fáj, hanem kivül ahogy van a hüvely olyan mintha meg lenne repedve ilyen kis mikro repedés szerű. Vagy nem is tudom hogy fogalmazzak, csip meg fáj ha berakja vagy ha be akarja rakni...

szoval biztos hogy gomba vagy baci, mert már minden honapban járok dokihoz lassan egy éve... :S

most valószinüleg fog gátlót váltok, Dianét szedek de a doki alacsonyabb hormontartalmut akar felirni, mert lehet a fogitól jönnek elő ezek a gombák :S szoval nagyon reménykedek hogy megoldja a helyzetet mert már nagyon szeretném élvezni o.O

2010. okt. 6. 12:36
 8/8 anonim ***** válasza:
En is voltam ilyen helyzetebe,BORZASZTOAN fajt,es meg is duzzadt kivul,de voltam dokinal es huvely gombam volt.Ki kezelt es azota minden rendbe.Gynofort,kupott hasznaltam.
2010. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!