Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell beszélni a nőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell beszélni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves fiú vagyok. Régebben a gimi első két évében volt pár barátnőm, és nem volt igazán nehéz "megszerezni" őket, de később vmiért nagyon magamba fordulós lettem, szinte csak a haverjaimmal dumáltam.

aztán egyetemre kerültem, egy sokkal jobb környezetbe, de a nőkkel való kommunikációt mintha teljesen elfelejtettem volna. Az itteni csajokkal elvagyok, de csak addig, ameddig nem kezd velük dumálni egy nálam szórakoztatóbb, és érzem is, hogy onnantól én ejtve vagyok..


Szóval tudna valaki néhány tanáccsal szolgálni? Főleg lányokra lennék kíváncsi.

üdv


2010. okt. 4. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be a legjobban, ha ugyanúgy beszélnek velem, mint minden más normális emberrel, semmi különleges módot nem szeretek.
2010. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szupermókus ***** válasza:
A ferfilap pont atw pont hu segíthet XD
2010. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:P
2010. okt. 4. 10:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért gondolod azt. hogy attól hogy valaki a másik nemhez tartozik attól másképp kell vele beszélni?

Ez hülyeség. Beszélj vele úgy ahogy egy másik emberhez. Ne akarj lyukatbeszélni bele, mert ezt minden ember megérzi.

2010. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az én barátomat imádják a csajok

mindenkivel mosolyogva beszél és nem sietteti a beszélgetést, órákra is képes leállni, kivárja amíg a csaj mondja, hogy mennem kell

2010. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 11:42

Mit jelent az, hogy lyukat beszél bele?

2010. okt. 4. 12:27
 7/8 A kérdező kommentje:
De hogy lehet nem csak monoton módon beszélgetni a mindenről, de közben semmiről, hanem olyan magával ragadónak lenni, vagy hogy is fejezzem ki..? Régen ez úgy ment, de most..
2010. okt. 4. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:

lyukat beszél bele= ez esetben arra értettem, hogy addig dumálsz ameddig szétrakja a lábát ill. ezzel a szándékkal kezdeményezel beszélgetést.


Vannak emberek akikkel egy hullámhosszon vagytok, tudtok beszélgetni X órát anélkül hogy frusztráló vagy erőltetett lenne. Nem mindenki ilyen, mert más környezetből jöttök, más érdekel titeket, más intelligencia és érzelmi igényszintetek van.

Az ilyen embereket keresd. Minőség a mennyiség helyett, lehet hogy sokakkal sikerül felületes kommunikációt kialakítani (amit fennt említettél) de próbálj olyan fontosabb témákra is kitérni ami kicsit általános témáknál magasabb, filozófiai stb.

Ne szórakoztatni akarj.

Egyenlő beszélgető partnert keress, akkor mindketten motiválva lesztek és nem csak küszködés lesz az egész.

2010. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!