Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés
Az exemmel hamarosan újra találkozunk. Távkapcsolat volt és a távolság miatt is lett vége mert megunta... Most viszont újra jóban vagyunk, elég sokat beszélünk telefonon msn-en is! Nagyon kedves velem és örül neki ha keresem ma is mondta, hogy már mennyire várja, hogy velem lehessen és láthasson. Lehet még ebből valami újra a távolság ellenére? Úgy érzem Ő volt nekem az Igazi meg én is neki! Mit csináljak? Újabban sokat gondolok rá és olykor olyanokra gondolok, hogy jó lenne megcsókolni átölelni... Lehet szerelmes is vagyok belé vagy újra fellángoltam?
2010. okt. 4. 00:17
 1/2 anonim válasza:
mekkora táv ? korotok ? biztos nem jobb külön ?
2010. okt. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mennyi a tavolsag?
2010. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!