Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szeretitek, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek, ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Nem csak sima kezdeményezésről van szó.Hanem arról,hogy mondjuk egyszer már elutasítottad,nem érdeklődtél utána,majd a lány megint "megkörnyékezett".Nem nagyon nyomulós,ha egy lány próbálkozik? És ha olyan,aki neked nem tetszik? Lehet,hogy esetleg annyit próbálkozik,hogy adsz neki egy esélyt? Szerintem régen rossz,ha egy lány kezdeményez...Abból sok jó nem sülhet ki.Vagy igen?
2010. okt. 3. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
elsőre még oké szerintem, másodjára egy elutasítás után már ciki, de én mondjuk lány vagyok
2010. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja sztem is. Én meg fiú :D :P

19/F

2010. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
...ha nem tetszik, akkor alapból hova próbálkozna? Ebben benne van már az is, hogy én utasítotam el, tehát semmi esélye. Jó dolog ha a lány próbálkozik vissza, ebben semmi érdekes nincs, ha kell NEKI valaki, hát ne a fiú tegyen már ezért bármit is...
2010. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem konkrét elutasítás volt,hanem "csak" nem válaszolt a leveleimre és nem vett fel msn-re,és mikor beszélgettünk,nem tűnt túl lelkesnek,inkább közömbösnek.konkrétan azt,hogy bejön nekem,nem tudja,legfeljebb sejti.de ha bevallom neki,hogy tetszik,félek,hogy kihasználna...vagy azt hinné,csak szexet akarok.
2010. okt. 3. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg egyáltalán nem hinné hogy ilyesmi szándékaid vannak (vannak?), ettől még jó ez így.. csak azért mégis neked kellene őt ismerni, te teszel neki, vagy valami? mert ha igen, akkor azért elmondhatnád neki :)

egyébként lehet hogy van jobb dolga is mint a leveleidre reagálni. kitudja...

2010. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem,nincsenek "olyan" szándékaim,én komoly kapcsolatot szeretnék,csak ki tudja...Talán ő értené félre.Mondjuk kíváncsi lennék,hogy reagálna,ha megmondanám neki,hogy tetszik,viszont nem szoktam vele találkozni,max neten tudnám felvenni vele a kapcs.ot,akkor meg ugyanott tartok,mert lehet,nem válaszolna....stb. A másik meg,a közeledésemből lehet h sejthette volna,h tetszik nekem,vagy ez annyira nem egyértelmű? Én fiúhoz nem közeledek,csak ha akarok tőle valamit,az más dolog,h lehet,vannak lányok,akik csak barátilag közelítenek hozzá,és nem tud különbséget tenni...Nem tudom.
2010. okt. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!