Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem visz haza a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem visz haza a barátom?

Figyelt kérdés

2 hete járunk a barátommal, akivel úgy néz ki hosszú kapcsolatunk lesz, szerelmesek vagyunk.:) A barátomnak eddig csak futókapcsolatai voltak inkább, nem hiszem, hogy bárkit (csajt) haza vitt volna bemutatni a családjának, vagy valami.:D Mióta járunk, majdnem minden nap át jön hozzám, én viszont még nem voltam nála, pedig itt lakik egy utcányira. Azt tudom, hogy elég kicsi házban laknak (főleg a miénkhez képest). Talán szégyenli? Vagy csak nem akar még bemutatni otthon? Mikor óhajt vajon hazavinni? Szerintetek? Rákérdezni nem akarok, mert lehethogy még korai lenne (ráérünk), csak érdekelne, hogy miért nem hívott még át.

17/L


2010. okt. 3. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hét után azt várod h hazavigyen???

engem a barátom 1 hónap utén vitt haza, bemutatni a szüleinek és a nővérének, ne akarj oyaln gyorsna haaldni, főleg ha úgy érzed komoly lesz a kapcsolta, várd ki a legjobb időt!

2010. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vok,kicsit korai még elhiheted, lehet h nállad vagy akik még ide fognak írni nem de sztem korai, várd ki míg saját elhatározásból hazavisz,am meg ha lesz vmi családi ünnep a szülei úgy is megfognak hívni általa szal akk úgy is haza fog vinni, nem egyszer...
2010. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok. Párom 26 éves, jelenleg 2 éve vagyunk együtt.


Én 4.5 hónap járás után mutattam be itthon, ő 6 hónap után vitt haza engem....

2010. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"2 hete járunk a barátommal, akivel úgy néz ki hosszú kapcsolatunk lesz"


Ne légy te ebben olyan biztos. Ezt így nem lehet látni előre. Lehet, hogy mondjuk 2 hónap múlva azt mondja, hogy ennyi volt vége, tök váratlanul bejelenti.

2010. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
engem 1 hét után vitt haza :)
2010. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi majdnem 4 hónapja vagyunk együtt s még most sem vitt haza xdd
2019. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!