Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hát szóval.. van barátom, viszont vhogy úgy éreztem, hogy nem szeret, és elkezdett érdekelni egy olyan srác, aki eddig nagyon nem érdekelt. Én tudtam, hogy nem vagyok neki közömbös. Aztán egyik nap hazakísért, ölelkeztünk, és kézen fogva mentünk. De csók, és semmi más egyéb nem történt. Eldöntöttem végül, hogy a barátom mellett maradok. Am ismerik egymást, és elég jó haverok... :S Nahde! Elszeretném mondani a barátomnak ezt az egészet, természetesen azt nem hogy ki volt ez a srác, meg hogy kézen fogva mentünk.. :S vagy elmondjam?... Egyáltalán el kéne mondanom ezt az egészet? Félek, hogy szakít velem.. :S
2010. okt. 3. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem ne mondjad és beszéld meg a másik gyerekkel is, hogy ez legyen kettőtök titka
2010. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szakít, de az annyit jelent, hogy a szerelme nem elég erős ahhoz, hogy ezt elfogadja. Vagy jobb lesz ezután ezzel a teherrel a kapcsolatban maradnod?
2010. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges elmondanod...

De ha szeretnéd, nem fog veled szakítani a fiú, ha normális és nomrálisan mondod meg neki. Max egy kicsit féltékeny lesz.

2010. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek mondanám: már régen rossz az a kapcsolat, amiben titkolóznak a felek.
2010. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát a kitartás, és a hűség neked se jelződ, de ezt most tegyük félre.

A legegyszerübb ha nem mondod el neki, jobb nem lesz így senkinek, de az ilyesmik elöbb-utóbb úgyis kiderülnek. Legalább kiderül, megérdemlitek-e egymást, mondd el neki higgadt fejjel, hogy mit miért tettél. Ha megérti talán alkalmas rá, hogy együtt maradjatok.

2010. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cheerleader ***** válasza:
Szia. Szerintem mindenképpen mond el a barátodnak mert ha a haverjától fogja megtudni abból nagyobb bajod is lehet. Hozzátoldhat még valamit és kiszínezheti a dolgot. Egy biztos kapcsolat az őszinteségen alapul. Nehéz lesz de a lelkiismereted tiszta lesz.
2010. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jóólvan.. :( :) Köszönöm a válaszokat. Elmondom inkább neki Én. :) :S
2010. okt. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!