Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit tegyek? Fiútéma

Figyelt kérdés
A gimiben megtetszett egy fiú és nem tudom hogyan kezdeményezzek nála. Egymásra mosolyogtunk ennyi volt. 2 évvel idősebb nálam. Egyenlőre még a nevét sem tudom, meg azt sem hogy van-e barátnője, de van egy osztálytársam aki jóban van velem, esetleg tőle ilyen infókat megtudhatok. De nem tudom, mit kéne csinálnom, köszi a válaszokat előre is:)
2010. okt. 3. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vonj be 3. felet kerítőnek, vagy információforrásnak. Nem vezet jóra. Ha a srác akar valami, majd kezdeményez.
2010. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az osztálytársad.
2010. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan lehet kerítőt szerezni, nem rossz az, ha összejön a dolog a végén nevettek rajta úgyis. Próbálj meg róla infókat gyűjteni, hol lakik, bnője van-e vagy sem, stb.


Ha suli akkor van egy tutitippem ami nekem mindig bejött a suliba. Lesd meg kivel van a szünetekbe, nézz ki egy két ember, lehetőleg veled azonos neműt hogy véletlenül se értse félre, valahogy ismerkedj meg vele, először kérdezd meg hogy hol van a xy31 terem, aztán köszönőviszony, aztán lehet beszélgetni is vele. Aztán valahogy odakeveredtek a srác baráti körébe (aki tetszik) és akkor onnan már ki fog derülni hogy mi a pálya nála.

2010. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!