Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki már régóta tetszik nekem...

Tegnap ott volt velünk,rajtam kívül egyik srác haverom (Csabi),és még 3 barátnőm.

Egyszer csak félrehívta Csabit,én megkérdeztem Csabitól,hogy miről beszélgettek,azt mondta h csajokról stb..

A sráccal nem nagyon beszéltünk,csak együtt röhögtünk,hülyültünk..amikor vicceket kezdtem meséli,vagy mondtam egy jó történetet,ő is nevetett rajta..

Bírom őt meg minden...de nem merem elmondani neki h tetszik,félek h nem tetszem neki..

Sok kétely van bennem..ott volt körülötte 4 lány,az egyik én voltam,abból a 4 lányból 2 tuti nem jön be neki,igy maradok én,és egy másik lány..de az a lány idősebb nála..én meg fiatalabb vagyok...most akkor mire figyeljek oda legközelebb,milyen jelekre,ha tényleg bejövök neki??

Segítsetek!


2010. okt. 2. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne járasd le magad, legyél vicces vele, kedves, és próbálj közel kerülni hozzá, kimutatni hogy tetszik neked.

Nagyon idősebb csajjal a fiuk nem nagyon szoktak jáni :/ szal van esélyed..

Ha lesz önbizalma viszonozza majd vagy kezdeményez. Hajrá

2010. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2010. okt. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!