Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a tökéletes párkapcsolat? Mindig, mindenben egyetértetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik olyan tetszőleges emberpár, akinek a tagjai mindig mindenben egyetértenek. Tökéletes párkapcsolat meg ilyen értelemben akkor lehet, ha kellően hasonló a gondolkodásmódjuk és a világnézetük, és mellé a fennmaradó különbségeket toleranciával és szeretettel kiegyensúlyozzák.
2010. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
hófehérke+szőke herceg fehér lovon
2010. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

16:22


A lehető legjobban fogalmaztad meg! Így gondolom én is!

2010. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
tökéletes párkapcsolat csak az ujságcikkekben, meg a filmekben van, a valoságban az emberek önzők, stresszesek, irigyek, kapzsik
2010. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem olyan kapcsolatom lenne, hogy a pasim mindig mindenben egyetértene velem, akkor hamar felmerülne bennem a gyanú, hogy az illető nem értelmes, nincsen véleménye, vagy valami komoly mentális problémával küzd. Valószínűleg nem lenne valami hosszú kapcsolat.

Nálam az ideális kapcsolat olyan, hogy a kedvesem mellett nem unatkozom, ugyanúgy lehet vele hülyéskedni, mint komolyan beszélni, vitatkozni is akár.

Nem tartom egy szerencsés esetnek azt, amikor 2 ember teljesen összenőve, tökéletes egyetértésben él, mert sztem abban a kapcsolatban vagy egyik, vagy mindkét ember feladja magát. Láttam már olyan kapcsolatot, ahol a túlzott tolerancia oda vezetett, hogy a felek egyáltalán nem tudtak önmaguk lenni a kapcsolatban, mindegyik meg akart felelni a másik vélt igényének és így nem is ismerték egymást, pedig éveken keresztül együtt voltak. Persze kifelé ez tökéletesnek tűnik, hiszen mindig tisztelettel és szeretettel beszéltek egymással, mindig mindent együtt csináltak (mert soha semelyikük nem mondta meg a másiknak, ha valamit nem szeretne), soha nem veszekedtek (mert nem akartak konfliktust, mert semmiségekért minek szólni). Na sztem ilyen a tök beteg kapcsolat...

2010. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mi a párommal sosem veszekedtünk még, max vitatkoztunk egy kicsit, de veszekedésig sosem fajult a dolog. Nem mondom hogy mindenben teljesen egyetértünk, de hol az egyik enged hol a másik, és ez így tökéletes. Mi teljesen megértjük egymást és elég hasonló a gondolkodásunk,szóval nem kell sok energiát fektetni abba hogy kijöjjünk egymással, mert annyira megértjük egymást hogy egymásnak a legjobb barátai is vagyunk egyben. Mindig mindent megbeszélünk, sosem megyünk bele játszmákba (érzelmi zsarolás, féltékennyé tétel). Szerintem ez a titka, hogy ha nem lenne a párod, tudod hogy akkor is barátok lennétek.
2010. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a tökéletes párkapcsolat olyan, hogy sok közös van bennetek, az ellentéteitek meg kiegészítik egymást. ha mégsem, akkor pedig el tudjátok fogadni, hogy a másik nem azt gondolja, amit ti, és nem akarjátok mindenáron megváltoztatni a véleményét. : )
2010. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!