Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Nem tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Nem tudom, hogy ez most jó, vagy inkább hitegetés?

Figyelt kérdés

Szóval kamasz éveimben lévő lány vagyok. Mint ilyenkor megszokott, bennem is dúlnak a hormonok. és van, hogy több fiú is tetszik nekem.

Általában, ha a fiú nem nézett ki rosszul, és elkezdett felém jeleket küldeni, hosszan nézni, szemezni velem, akkor nagyon megtetszett a srác....

a lényeg, hogy miért van az, hogy nagyon sokat néznek, oldalpillantások, felémfordul, utánamnéz, ablakból rámnéz, és nem akar semmit, vagy foglalt? Mert ilyenkor annyira beleélem magamat, hogy minden jó, és utána nem akar semmit...akkor az 5-6 fiú közül mindegyiknek egyfajta szórakozás vagyok? Vagy mi lehet?

Múltkor kiálltunk barátnőmmel a sulinkban levő röplabdapályára, és jobbról, balról, elölről a különböző embercsoportokban lévő egy-két fiú minket néztek. és barátnőm is látta. Most akkor ennyire csúnya vagyoK? vagy ennek mi egyéb oka lehet?

Elnézést, ha bután hangzik, de ez már hetek óta foglalkoztat, és szeretném megtudni.


2010. okt. 2. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Az az oka, hogy inkábbb gyönyörű vagy, mint ronda.

Ők meg inkább pasik, mint nők.

2010. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat:)

Hát tény, pasiból vannak, erről semmi kétség:)

Hát én nem vallom magamat olyan szépnek, azért vannak nálam sokkal szebb lányok is az iskolában

2010. okt. 2. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

A nők máshogy látják a nőket, szerintem!

Te gondolhatod úgy, hogy vannak nálad szebbek, viszont másnak pedig te vagy a tökéletes!

Mindenkinek van pozitív és negatív tulajdonsága is. Lehet, hogy te máshogy szeretnél kinézni, mert úgy gondolod, hogy van 1-2 hibád és lehet tényleg van. De attól még szép és vonzó lehetsz, simán! Ha nem hiszed küldj egy képet magadról és megmondom milyen vagy:) De nem hiszem, hogy küldeni fogsz:P

2010. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nagyon aranyos vagy, de képet tényleg nem szeretnék küldeni ha nem baj:(

De köszönöm a válaszodat:) Hát igen, azért a férfi és női "világkép" és gondolkodás között van némi eltérés:)De köszönöm a válaszodat:)

2010. okt. 2. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, de az aranyos az te vagy:)

És nem baj, ha nem küldesz képet!

2010. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!