Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 eves vagyok es van egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 eves vagyok es van egy fiu aki 33 eves, vagyis 34 lesz januarban. Most o pedofil ha egyutt szeretne lenni velem?

Figyelt kérdés
mindig is az idosebbekre buktam. volt mar 32eves fium es nem volt a korral semmi gond, csak annyi hogy latszott hogy idosebb tolem.el lehet fogadni ha egy 34eves fium lenne? mert neki mar volt egy majdnem ilyen idos baratnoje mint en.
2008. dec. 26. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ő nem pedofil. Nálad pedig nem probléma, hogy idősebb fiúval jársz, többen vannak így. Ne törődj vele, hogy más mit mond, ha jól érzed magad vele, akkor járjatok csak bátran.


8-10 év korkülönbség teljesen átlagos és ami nálatok van még az is belefér.

2008. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem az.

Egy ismerösnöm is épp igy volt és most boldogok nagyon.

Ugy mondta Ha a szeretetett nem centikben mérik akkor korban sem.

Legyetek boldgok.

2008. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azzal van a gond, hogy valószínű totál mást akartok, ő vagy scak kalandot, vagy nemsokára gyerekeket, családot. Másik, hogy amire Te az ő korában leszel, valószínű, hogy őt már temetheted.
2008. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rákért lenne pedofil mikor te is már nagykorú vagy????
2008. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én 21 vagyok, és 3 éve együtt vagyok a pasimmal, aki 34 éves. Tök jól megvagyunk.
2008. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

már hogy lenne pedofil? hisz már nagykorú és ő is az

úgy élitek az életetek ahogy ti akarjátok

2008. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!