Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is történt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
,6 éve együtt vagyunk a párommal,és bár az elején sem csókolt olyan jól,,,de az utóbbi időben még lejjebb adott...imádom őt nagyon,de most vannak azok a szakaszok amikor ő minden hülyeséget észrevesz rajtam,é még egy szöszért is megszól.úgy érzem én sem úgy csokólok ahogy régen....
2010. okt. 2. 09:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2éfél
2010. okt. 2. 09:58
 2/11 A kérdező kommentje:
bocsika a helyesrái hibákért...rossz a bill.
2010. okt. 2. 09:59
 3/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok kezd ellaposodni unalmassá válni és , ez nem rosszabb mármint a csók hanem ugyanolyan már 6 éve és ez a baj, azaz roh@dtúl megszoktad...kéne újítani néhány dolgon..
2010. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
lehetséges viszont akárhányszor újtani próbálok,ő megakadályozza,és úgy körbenyal mint egy macskát...
2010. okt. 2. 10:02
 5/11 A kérdező kommentje:
2éve + fél év (elírtam bocsánat)
2010. okt. 2. 10:02
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor csak úgy tedd fel neki a kérdést, hogy mit szólnál ahhoz ha szeretőt tartanék, mert kezdem nagyon unni magam ebben a kapcsolatban????...egyböl reagál majd meglátod, és lehet hogy képes lesz megbeszélni veled a dolgot kicsit rá kell ijeszteni
2010. okt. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
uhh ez nagyon durva.:)de hatásos?!megpróbálhatom..de szerintem kiakad,é azonnal itt hagy.Nekem szinte semmi jogom mellette...kezdem unni
2010. okt. 2. 10:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit durva de valahogy fel kell kelteni a figyelmét, de ne azt mond hogy "van szeretőm" csak mi lenne ha lenne, és talán elgondolkodik rajta, és ha azonnal ott hagy akkor nem valami faszi, mert normál esetben 6 éves kapcsolat után háát...le kéne ülni és megbeszélni rendesen ha ez nem megy és azonnal ott hagy akkor el kéne gondolkodnod a jövőtöket illetően...
2010. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi hasznos volt ...talán már én sem azt érzem amit régen....olyanokra bukkantam rá:(szívesen elmesélném neked ha érdekel.rádírhatok privátban?
2010. okt. 2. 10:14
 10/11 anonim ***** válasza:
igen.
2010. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!