Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres még minden nap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres még minden nap, ha ő szakított, és úgysem szeret? Miért foglalkozik akkor velem?

Figyelt kérdés
Én akivel szakítok, és nem szeretem, azzal nem törődök utána, nagy ívben kerülöm, nehogy neki rossz legyen.
2010. okt. 2. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy mint ember fontos vagy neki és szereti tudni hogy jól vagy e, megvagy e attól még aggódhat érted.
2010. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mégis szeret.
2010. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mégis olyankor rideg velem... tegnap találkoztunk, és akkor meg alig foglalkozott velem. :S
2010. okt. 2. 10:14
 4/10 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés. amióta a barátnőm szakított velem 2 hónapja le se szar. úgy csinál mintha nem is léteznék...
2010. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az, ő általában kedves, udvarias, de mégis kissé ridegebb. Nem tudom, hogy hathatnék rá. Ha annyira nem kellenék, nem hiányoznék, akkor lesz*rna nagy ívben.
2010. okt. 2. 10:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen,ebben igazad van! Szerintem érez még valamit irántad,vagy hiányzol neki. Mert ha valakivel szakítunk,azért egy ideig megszokott szakadni a kapcsolat,hogy lenyugodjanak a kedélyek,elmúljanak az érzelmek. Mennyi ideig voltatok együtt?
2010. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak 3 hónapig. Tegnap mikor tesóm odahívta, mellém ült, és közben olyan furcsán nézett rám. Majd amikor később felhívattam magam vele, mindent tagadott, hogy ő nem érzett semmit ott, nem hiányzott neki a közelségem stb. Aztán írtam neki 1 sms-t, hogy ne mondja, hogy nem hiányzik neki, hogy közben mellette legyek, majd felhívott, csak én már aludtam. :S Nem tudom, hogy csak le akart rázni, vagy mi lehetett. És azt sem tudom, hogy csak büszkeségből mondja, hogy nem hiányol, vagy tényleg úgy van. Ha csak büszkeség, akkor hogy hathatnék rá?
2010. okt. 2. 11:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, és azt is mondta telefonban,hogy jobb lenne nekem, ha nem beszélnénk és nem is látnám. Mégis keres többször, szinte minden nap. De amikor én keresem, akkor meg visszautasító sokszor.
2010. okt. 2. 11:33
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
ja,nekem is van egy fiú aki tetszik nekem, de azt mondták hogy én neki nem tetszem csak játszik velem,szokott arra jönni felém, meg ilyesmi de mostanába le se szar engem,lehet tényleg csak jót szórakozik rajtam.Ja meg ribiket figyelget,ilyesmi dolgai vannak.fasz ki van már nem tudom hogy kinek higgyek,van aki ezt mondja van aki azt mondja.
2010. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Megszokásból hiányzol neki.
2010. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!