Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Miért lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Miért lehet az h ő ilyen?

Figyelt kérdés

Anyósjelöltel nem tudunk beszélgetni.

Próbálok vele,de nem lehet.Kérdezek vmit,ő válaszol.De h ezt követően ő visszakérdezne,vagy beszélgetnénk,áhhh...nem.

És olyan kellemetlenül érzem magam,mert sokat vagyok itt náluk,és ha a párom tegyük fel nincs itthon,rossz.

Mert nem bújhatok be egész nap a szobába,kint szoktam lenni a konyhába,amit tudok segítek,megcsinálom,de aztán...nem tudok kihhez szólni.4 éve vagyunk együtt a párommal,mostanában tervezzük az összeköltözést.Az anyja mogorva,nem tud viccelődni,túl komoly.:S

Mindig olyan feszült vagyok ha vele kettesben kell lennem:S

Úgy érzem neki semmi nem jó.A diplomásokat isteníti,neki is van.

A páromnak viszont nincs,és mindig úgy tesz az anyja,hogy de "xy"-nak diplomája van.A párom volt barátnője is egyetemre jár,de őt nem ismerték csak beszéltek róla.

Nem tudom hogy felelhetnék meg neki.Vagy talán jobb lenne így hagyni a dolgokat,és beletörődni!

21/L


2010. okt. 2. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz a legtöbb fiús anyánál...elveszíti a kicsi fiát...és nem ő az első számú nő az életében hanem egy másik lány ebbe roh@dt nehezen törődnek bele gyakorlatilag semmit nem tudsz csinálni, csak színészkedsz játszod a jó kislányt, és az anyja hülyeségei meg beszólásai miatt nem hagyod el a párod hanem kitartasz mellette, lássa meg hogy emberére talált benned. Idő kell hozzá sok de majd belenyugszik el kell idővel fogadnia, de a pároddal ezt megbeszélhetnéd, hogy mit tehetnétek még ez ügyben....
2010. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már mondtam a páromnak nem egyszer.

És ezért voltak is kissebb viták az anyja miatt köztünk.

Mondta,hogy ne foglalkozzak az anyjával.

Próbálom ezt tenni,de nehéz,mert látom azt a morcis tekintetét,az állandó panaszkodása,hogy milyen fáradt,aztán meg ha segítenék neki,pl:egy hosszú nap után elmosogatni,akkor ó nem kell majd ő megcsinálja.:s

2010. okt. 2. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Ez a legrosszabb tényleg,mikor úgy érzik,elveszik a kicsi kifiukat. Én is ebben a helyzetben voltam,de már nem bírtam,mert sokat veszekedtünk a párommal ez miatt. Viszont az ő édesanyja le is hordott engem mindennek a hátam mögött. (nem vagyok elég jó a kicsi fiának,jobbat érdemel stb.) Egy ideig úgy csináltam,mintha nem érdekelne,de nagyon lelkis vagyok. Így amikor elolvastam párom telefonjába az édesanyjától kapott engem becsmérlő sms-t,nem bírtam tovább,és felhívtam. Mindent lerendeztünk,és azóta elvileg nem beszél a hátam mögött,sőt,szoktunk beszélgetni. Itt megemlíteném akkor már az én édesanyámat is. Párom nagyon nehéz helyzetben volt,mert mikor összejöttünk,még csak 18 éves voltam. Édesanyám is úgy érezte elveszik a lányát,hogy egyre többet voltam a barátommal. Naponta hivogatta a párom,kiabált vele,a párom édesapját is hivogatta,vele is kiabált,sőt egyszer apósom háza előtt ordibált. Hál istennem ez a helyzet is javult. Ezzel csak azt akartam neked mondani,hogyha igazán szereti egymást két ember,akkor nem állhat közéjük semmi. Tudom,hogy nehéz,próbáld megoldani a helyzetet,de ha nem sikerül se csüggedj. Próbálj nem törödni az anyóssal. Elvégre a fia téged választott,neki ebbe nincs beleszólása;)
2010. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbálok beletörődni,néha úgy érzem elfogadom a helyzetet,aztán mikor itt vagyok náluk és újra reggel van nincs kedvem kimenni a szobából mert tudom h újra az a nyomasztó légkör..nem szólunk egymáshoz,csak néha-néha..és ez olyan rossz.
2010. okt. 2. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!