Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyeben bele lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyeben bele lehet szeretni egy művészlelkű férfiba/nőbe?

Figyelt kérdés
Nők esetében nekem ez a tapasztalatom.
2010. okt. 1. 22:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*bb
2010. okt. 1. 22:45
 2/13 anonim ***** válasza:
Sok csaj bukik rájuk, mert szeretik a romantikát (mármint a művészlelkek szeretik a romantikát, és azok a lányok is, akik rájuk buknak, éshát elég sok lány szeretik a romantikát)
2010. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a művészlelkekbe beleszeretni lehet hogy könnyű, de azután kibírni őket annál nagyobb kihívás.
2010. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, eddig belém még sose azért szerettek, mert művészlélek vagyok. Viszont azért szerettek ki belőlem. Kellemesen nehéz eset vagyok.

22F

2010. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
imádom a totál elvontakat:D:D de egyáltalán nem a huh romantika miatt.
2010. okt. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég sok művészt ismerek, és nem mondanám, hogy romantikusak. Borultak, az tény. És kell egy gondolkodás, hogy az ember kibírja őket. A pózőrökbe könnyű beleszeretni, de a művészekbe nem igazán. Nekem egy művész asszexuális.
2010. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha bárki hivatástudatból csinál valamit (akár művészet, sport, kocsik)ami mellett kitart ha törik, ha szakad, nos, ez egy igen vonzó tulajdonság, hogy nem egy céltalan lébecolóval foglalkozik az ember

az hogy művész, hogy vonzó e, nem mindegy milyen irányban

pl nem járnék egy festővel, hogy aztán a bnőmet kérje aktot állni, nem járnék énekessel, ha farsul énekel, nem hisz nekem, mert én úgy sem értek hozzá alapon, nem járnék egy versenytáncossal, aki a gyönyörű párjával ártatlanul megy vacsorázgatni, stb stb

2010. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Én rosszul vagyok a művészlelkű férfiaktól. Egyrészt túl sok időt köt le nekik az hogy olyasmikkel foglalkoznak, aminek semmi haszna, másrészt túl érzékenyek. Meg általában olyan furcsán öltözködnek.

De ez csak a személyes tapasztalatom/véleményem, biztosan sokan vannak, akiknek bejönnek.

2010. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez megint általánosítás, de ha így is nézzük, akkor szerintem el lehet mondani, hogy igen. van néhány szem művész barátom [srácok], és teljesen másmilyen emberek, megnyerőek nagyon, és ők mondjuk közvetlenek [de ez általánosságban amúgy a művészekre szerintem nem igazán jellemző]. mivel nagyon intelligensek is, az "átlagember" nehezen/nehezebben érti meg őket, szocializálódni kell kicsit közöttük.
2010. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

17:00 ez teljesen igaz, hogy a művészek képtelenek normálisan felöltözni :D

vannak emberek, és művészek. 2 külön faj.

2010. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!