Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A komoly kapcsolat és a r....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A komoly kapcsolat és a r. bancoskodás nincs köztes?

Figyelt kérdés
tehát,hogy nem akarom évekig lekötni magam egy kapcsolatban,de azt se szeretném,hogy minden héten mással kavarjak,mert egy idő után ki tudja mit terjesztenének rólam...más lehetőség?
2010. okt. 1. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak a pletykák miatt nem akarsz ribanc lenni? Taps, és taps, és taps.
2010. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

nincs köztes


nem kell örökké együtt lenni vele, de amig együtt vagytok, azt kell hinned, hogy örökké fog tartani.

2010. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
fél ribanc :D
2010. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
EGY állandó szexpartner;)
2010. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sztyopinger válasza:
Minél többet kell k..., de meg kell gondolni kivel. Egy rossz döntés a későbbi "örökké tartó" kapcsolatra nagyon negatívan tud hatni. Mellesleg ha okosan csinálod, akkor senki semmit nem fog terjeszteni rólad. Nem a f@szfej nagypofájú barmokkal kell k....
2010. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ilyen okok miatt volt masfel evig egy Dj a szexpartnerem. Allando volt csak vele voltam, az elejen lefixaltuk, hogy csak szex. Ez a koztes!
2010. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nincs olyan köztes állapot.Most gondolj bele, mit mondasz a leendő komoly párodnak, ha egyszer lesz olyan?PL sok szexuális partnered volt?Szerintem ki fog ábrándulni.

A pasiknak az a lány tetszik, amelyik nem feküdt le fűvel fával, hanem aki lehetőleg kevés emberrel létesített szexuális kapcsolata.De a lányoknál is ez van, egy Cassanova típusú pasi nehezebben talál komolyabb társat, akivel boldogan élhet, amíg meg nem hal.

2010. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van skype-od akkor beszélgetek erről. Fekete fehéren ezt nem lehet látni. Sok mindent igen, de ezt nem..
2010. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!