Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy aki tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy aki tökéletes lenne abba nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy olyan lány aki mindig itt van amikor szükségem van valakire, és számíthatok rá mindig, kedves, aranyos, nagyon jól elvagyunk mindig és nagyon nagyon szép. De én nem vagyok belé szerelmes és nem tudom hogy miért nem :(. Bezzeg ha valami elérhetetlen lenne akkor biztos az lennék, hogy még véletlenül se legyek boldog... Ilyen többet nem lesz az életemben az tuti. Amikor meg lenne barátja akkor meg persze féltékenykednék... Utálom magam. 17/F
2010. szept. 30. 18:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy soha nem volt még senkim :(
2010. szept. 30. 18:12
 2/10 Moszuke ***** válasza:

lehet hogy meleg vagy, esetleg ez a lány a testvéred?

de amúgy mért kell valakibe egyből szerelmesnek lenni, a barátság tovább tart:)

2010. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, és nem a testvérem. És hogy miért kell szerelmesnek lenni? Mert tőle jobbat soha nem fogok találni, az biztos, és lehet hogy nem azért mert nincs, hanem mert belőlem kell kiindulni... Benne minden olyan tökéletes, mindig ilyen lányra vártam, de amikor itt van akkor nem vagyok belé szerelmes. Utána meg sírok hogy nekem miért nincs barátnőm...
2010. szept. 30. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán csak azt hiszed, hogy tökéletes.
2010. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De kizárt, mert minden megvan benne ami kell... nem értem :(
2010. szept. 30. 18:22
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem az exem a tökéletes csaj számomra mégse szeretem már hiába próbálom nem megy és távolság is van köztünk, hát ilyen esetben ha neked se megy akkor bulizz!
2010. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Moszuke ***** válasza:

tudod mit elmondok egy titkot amit még nekem is barátom továbbított nekem. nem tudom hogy működik-e de tuti van igazság alapja.


éspedig:


ha egy lánnyal elveszted a szüzességed, szerelmes leszel bele.

2010. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Genetikai vizsgálatot is csináltál?
2010. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bulizni nem szoktam
2010. szept. 30. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a "Mindig az kell ami nem lehet..." logikája. Ismerős nekem is, és nem jó.:) Próbálj talán minél közelebb kerülni hozzá, minél szorosabb kapcsolatot létrehozni, és akkor lehet hogy sikerül valami. Én továbbmentem elérhetetlen után és megbántam.
2010. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!