Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerettek együtt élni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerettek együtt élni a barátnőtökkel? Nem unalmas h mindig ott van, bármikor szexelhetsz vele?

Figyelt kérdés

Nem laposodik el egy kapcsolat az együtt éléssel, és inkább vágytok újra "vadászni" egy kicsit, más nőket "kipróbálni"?


(csak elméleti kérdés, nem tervezek összeköltözést)18/L


2010. szept. 30. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
De, borzasztó. Sokkal jobb lenne maszturbálni helyette minden nap.
2010. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az én barátom azt mondja egy év együttlég után,hogy jó ez így maradjon meg az, hogy legyen az az élmény, hogy jöhessen, vagy megyek. Egyetértek vele, mert nem kell semmit elsietni, én 23 ő 24 éves. Ha lesz fix munka meg minden akkor lehet ilyenen gondolkodni.
2010. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek általában nem azért laknak együtt, hogy a pasi bármikor szexelhessen a nővel.
2010. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom, az állandó szex csak az elején érdekes, hogy mindig lehet, de utána már nem annyira izgalmas.Izgalmas úgy készülődni egy tervezett programra, ha nem él együtt a pár, ha már együtt vannak,akkor nincs meg a kellő romantika.Sőt.Amikor együtt él a pár, a nő nem tud olyan sokat magára fordítani a szépségére, epillátor, ami valjunk csak be, jobb akkor csinálni, amikor pasi nincs is a közelbe.

Szóval hátránya is van az együtt élésnek, de jó oldala is van.Együtt kelni, együtt feküdni, ölelést kapni reggelente, puszit kapni, együtt csinálni valamit.


26/ L

2010. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

természetesen én is tudom h nem azért költöznek össze h minden nap szexelhessenek, csak a kérdésem errea dologra vonatkozott.

mert ahogy az utolsó válaszoló is írta, van, hogy már nem oylan izgalmas együtt élni, és hogy iylenkor nem ébred fel a pasikban a vadászösztön?

2010. szept. 30. 15:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
En imádok egyutt élni a párommal. 4 éve lakunk egyutt. Nem is szeretnék változtatni a dolgokon. Igy már kiismertem minden jo és rossz tulajdonságát is és o is az enyémet. Mult szombaton nyugodt szívvel mentem hozzá feleségul.
2010. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

De igen ellaposodik, és nagyon unalmas is, hogy mindig ott van.

Ez nem jelenti azt, hogy más nőkre vágynék. Azt pedig biztosan nem, hogy vadásznék is rájuk.

Inkább játszom a gyerekekkel.

2010. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
15.51 gratulálok:)
2010. szept. 30. 16:05
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi több mint egy éve lakunk együtt, és nagyon jó. Tök jó este hazaesni az ölébe :) Amúgy meg ő gyantázza a vádlimat...elvagyunk :)
2010. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
:) helló, én 14 éve élek együtt a csajommal, és persze, vannak gyerekeink is. Na, az a művészet, úgy szexelni, hogy nem jönnek be, nem hallják meg, stb. Szó sincs unalomról, muszáj találékonynak lenni :)
2010. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!