Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én a párkapcsolatot többre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a párkapcsolatot többre tartom egy barátságnál /ellenkező neműek közt/ Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Pl van egy ellenkező nemű barátod, sok oka lehet annak, hogy nem akarsz tőle többet... de ha a barátodnak tartod valamiylen szinten mégis megfelel neked, jól érzed magad vele stb.. És úgy érzem két ellenkező nemű közt a párkapcsolat magasabb szinten áll a barátságnál.. de lehet rosszul gondolom. Azért érzem igy mert beleszerettem az egyik barátomba, és ő csak barátnak tart.. most meg úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó neki. Azzal nyugtatom magam, hogy a barátság fontosabb. De miért ??
2010. szept. 29. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azáltal, hogy a párkapcsolat magasabb szintű (vagy legalábbis te annak tartod, nyilván léteznek, akik nem így gondolják), ezáltal sérülékenyebb dolog is (a számodra mindenképpen).
2010. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Barátság két nemű között sztem csak úgy lehetséges, ha a felek hacsak minimálisan is, de tetszenek egymásnak. :) Az biztos, hogy magasabb szinten áll az ilyen fajta barátság. Az én fiú barátaim mind úgy lettek, hogy tetszettem nekik, de mégsem jöttünk össze vmiért és ez átalakult barátsággá. Az egyikünél kijelenthetem, hogy szinte már lelkitársam és hiába tetszik nekem (én is neki) nem fogom a barátságot elrontani, mert többet ér annál, mint hogy aztán szakítsunk és mindennek vége legyen.
2010. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

17:01

Miért van az, hogy az emberek mindegyike képes a barátságból szerelembe átmenni, a fordítottjától meg mindenki úgy viszolyog csak? :)

2010. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

17:01 vagyok

Szerintem azért mert a barátság azért alakul ki 2 ellenkező nemű közt, mert megértik egymást, jól érzik magukat együtt és igazából ha belegondolunk akkor szinte tökéletes lenne egy kapcsolatra.:D Viszont szakítani és utána barátoknak maradni...hát.. az a baj, hogy ott lesznek a régi emlékek és ha az egyik fél még szereti a másikat akkor nagy lelki fájdalom lehet az ha pl a régi barátja/barátnője ecseteli neki egy baráti találkozón az új fiút/lányt, meg hát az is fájdalmas hogy már nem lesz se csók se semmi :S

Ez a véleményem :D

2010. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

17:10

"nagy lelki fájdalom lehet az ha pl a régi barátja/barátnője ecseteli neki egy baráti találkozón az új fiút/lányt, meg hát az is fájdalmas hogy már nem lesz se csók se semmi"

Ha igazán szeret valakit az ember, el tudja engedni. Ha meg már nem igazán, akkor nincsen miről beszélni. Szerintem kellő intelligenciával ezt meg kellene tudni oldani.

2010. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én egy párkapcsolatot magasabb szintűnek gondolom a barátságnál, ezért is van az, hogy én rosszul érzem magam a barátom mellett, mert nem kellettem neki barátnőnek "csak" barátnak.. de lehet ő épp ellenkezőleg gondolja.. hogy én nem csak egy barátnőnek kellek, akivel bármikor vége leeht, hanem egy örök barátnak.
2010. szept. 29. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van pár barátnőm, akik kifejezetten bejönnek, de ilyen esetekben érdemes meggondolni a dolgot: a kapcsolatok általában nem tartanak örökké, utána pedig elveszítettünk egy fontos embert, akire (bármikor) lehetne számítani. Ebben a világban nem sokan engedhetnek meg maguknak ilyen luxust.
2010. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom, h a barátság tovább tarthat, de mindig az elsz bennem, nem vagyok elég jó neki..
2010. szept. 29. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Második válaszló, ez érdekes, pont az ellentétem :D

Én pont azokkal szoktam csak barátságot kötni, akik egyáltalán nem jönnek be és semmi vonzódást nem érzek, viszont jófejnek tartom és kedvelem az illetőt.

2010. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hiába értékesebb egy barátság, és tovább is tarthat, én ne mtudtam rá csak barátként nézni, nem bírtam elviselni ezt, ugyh megszakitottunk midnenféle kapcsolatot sajnos...
2011. jan. 22. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!