Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kezdetben munkatársak majd haverok lettünk. Néhány hete azonban kezdem érezni, hogy nagyon megkedveltem és tudom, hogy ő is kedvel csak azt nem tudom mennyire. A napokban megtudtam, hogy más srácra hajt, illetve szóltak már korábban is, hogy nyissam ki a szemem csak hát a rózsaszín köd ugye... Ugyanakkor többször is éreztem, hogy ő is többet érez irántam, de lehet csak én láttam többet a dolgok mögé. Nem tudom lehet-e ebből még valami, és vajon az segítene ha bevallanám neki mit érzek valójában?
2010. szept. 29. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod, sosem tudod meg. :D Hajrá.
2010. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!