Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitcsináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitcsináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Naszoval én 1 17 éves még szűz tapasztalatlan fiu vok (párkapcsolatok terén)

most 1utt vok 1 16 éves lannyal lassan 2 hete de alig vagyunk 1mással

(suliban talizunk mert o nemerre mert tanul meg blabla bla)

és eleinte ez még nem is zavart de mostmár igen mert még szajrapuszinal tobb nemvolt meginkabb a b.nojeivel fogalkozik szunetekben

de van mellette 1 másik lányis

akivel ugyan még nemtalálkoztam,sőt nemis hellyi hanem 20 km el arrébb él (egyébként a másiklányis 50 km re lakik tolem csak ö a nagyannyanal va hetkoznap és ott "tanul")

és eddig még csak az msn en beszeltunk de tökre elvok vele meg birom

szinte mindig van téma me minden

mitjavasoltok?

mitcsináljak?

meglehet vhogy oldani a barátnommel a dolgot?


2010. szept. 29. 12:23
 1/10 anonim válasza:
46%
Amíg 17 évesen nem tudsz helyesen írni, inkább ne csajozz! Úgy látom neked sem ártana kicsit inkább a tanuéással foglalkozni.
2010. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

bas szátok meg köc sög magyar nyelvtan tanárok

fa szért kell itt oltani az embert a helyesiras miatt

tudod azert irtam igy mert nemvolt több időm és igy gyorsabban tudok gépelni

érted?

2010. szept. 29. 12:43
 3/10 anonim válasza:
34%
Nem nem értem :) Szinte érthetetlenül írsz !! Ha ezt bármelyik csaj meglátja, totál égés :)
2010. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit lehet megoldani??
2010. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyébként senki nem fog komolyan venni, ha így írsz. Inkább ne írj, ha nincs időd. Itt nem csak gépelési problémák vannak. Remélem a valóságban nem így beszélsz.

Egyébként ennyi idősen miért nem tudsz legalább normálisan kérdezni?? Olvasd át, amit írsz és ne azoknak szólj be, akik segíteni akarnak neked. Különben egyedül maradsz örökre vagy a haverjaid teszik majd tönkre az életed.

2010. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne oltogassátok már... én sem értem miről van szó, de biztos komolyabb problémái vannak mint a nyelvtan. És ha nincs ideje? Akkor már kérdezni sem lehet? Amúgy meg ne offoljatok...
2010. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet kérdezni, nyugodtan! Csak mi értelme, ha senki sem érti a kérdést?? Persze ahhoz előbb el kellene tudni olvasni. Mindegy.

Mindig lesz, aki "oltogatni" fogja ezért, ha így ír. Tartósan ettől sérülhet vagy még ..... lehet. De hogy munkát nem kap sehol az biztos.

Ha leírja normálisan, szívesen segítünk.

2010. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Moszuke ***** válasza:

ez a kérdés már volt.. emlékszem egy ilyen 20km 50km egyik nagymamanál lakik vagy tanul mittomén dologra..


szerintem ott már kaptál pár tippet.

tedd amit jónak látsz, 17évesen úgyse lesz tartós egyik kapcsolat sem

2010. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ló-fa-szt sem kaptam az előzőnél

de tuggyátokmit megirom közérthetőbe a kérdést

2010. szept. 29. 13:19
 10/10 anonim ***** válasza:
könyvet írj inkább, "életem a lobotómia után" címmel.
2010. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!