Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszélyes lehet az ex-kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes lehet az ex-kedves, ha kollegina?

Figyelt kérdés

K. 1 hónapja ismerkedek egy sráccal. Eddig minden sima ügy volt, de 4-5 napja ahogyan beszélgettünk, ki sikerült következtetnem, hogy az előző párjával együtt dolgozik. Rákérdeztem, nem tagadta, csak az zavart, hogy elég sokat beszélünk a munkahelyéről is és konkrétan róla is mesélt, csak azt felejtette ki, hogy a Timi az ex is. Mondta, hogy nem tulajdonított neki nagyobb jelentőséget, mint ami, mert ő már nem akar a lánytól semmit(pont amiatt nem tudott elmélyülni a kapcsolatuk, hogy együtt dolgoztak, mert a cégnél ennek titokban kellett lennie, ettől függetlenül együtt éltek, csak olyan volt a párja,mint Columbo felesége... :) )

Veszélyes lehet ez a szitu számomra? Alapvetőleg nem vagyok féltékeny típus, de...


2010. szept. 29. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen!
2010. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha a volt barátnő sem akar többet a pasastól,és ő is rég lezárta az ügyet akkor nem veszélyes..De ha érez még valamit a pasas iránt,akkor akár ellenségeskedés is lehet...

Ha téged komolyabban érdekel a pasas,akkor beszélj a lánnyal.Mond meg neki,,hogy tudsz róla,hogy ők együtt voltak,és kérdezd meg tőle,hogy zavarná-e ha te is járnál a sráccal..Majd tudni fogod a reagálásából,hogy jelenleg hogy álla helyzet..

Csak megjegyzem,én eleve nem kezdenék ki egy olyan kollégával aki egy munkahelyen már a második nőt csípi fel..Nekem inkább a pasas nem megbízható ilyen téren...

2010. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is az exemmel egy helyen dolgozom. De fel sem merül bennem, hogy bármit akarnék tőle. Az már a múlt, lezártam. Ha nem így lenne, akkor nem is tudnánk együtt dolgozni.

Szerintem ne félj, ha amúgy minden rendben.

2010. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges ezen paráznod. Szétmentek, nem?

Ha a párod megcsal vele, az nem azért van, mert az exével dolgozik, hanem mert meg akar csalni. Ha nem lenne az ex, találna mást.

Inkább arra koncentráljatok, hogy jó legyen a kapcsolat, ne foglalkozz másokkal. A kapcsolatért 2 ember 50-50%-ban felelős, sosem csak az egyik, sosem csak a másik, és soha nem egy harmadik.

2010. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én veszélyzónának tartanám a párom melóhelyét!De én féltékeny állat vagyok:)
2010. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Némi aggodalomra adhat okot - fogalmazzunk így.Ott van a kisördög,hogy az ördög vigye el.

Semmi vígasztalót nem tudok,és nem is akarok írni.Vagy - vagy,ahogy Kierkegaard bátyó mondaná.Teljesen kizárni nem lehet,hiszen nem ismered a kapcsolatukat,és a hátteret. Megtanulsz együttélni az alacsony rizikó faktorral,mást nem tehetsz,ha akarod ezt a férfit.

2010. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jaj, van egy kis félreértés... :) Én nem egy helyen dolgozom vele. :)
2010. szept. 29. 11:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ő teljesen megerősített engem, hogy már lezárták mindketten. Tényleg úgy néz ki valóban akar engem, csak a kisördög, az kisördög :)
2010. szept. 29. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, és annak már tulajdoníthatsz jelentőséget, hogy "véletlenül" elfelejtette közölni.


Véletlenek nincsenek max rossz lelkiismeret!

2010. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért ejtettem le tegnap a kedvenc bögrém? Eddig azt hittem, egy szerencsétlen véletlen volt..
2010. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!