Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 napja vagyunk együtt! Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 napja vagyunk együtt! Azt mondta idő kell neki, szerintetek csak játszik vagy mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

egy suliba járunk ő 17 éves srác, 2 napig csak szemezgettünk, utána megszólított, hogy hogy vagy gyönyörű és elkérte a számom, 3 napig sms ezgettünk és utána találkoztunk, sétáltunk beszélgettünk és az utolsó fél órában a játszótéren megcsókoltam..

Ebben a 7 napban csak 2 szer nem találkoztunk, de ő már a 2. nap bemutatott az anyukájának és a 2 testvérének, a barátainak, akivel találkoztunk , ő itt a barátnőm, csak mondta és mondta, még ma is mikor kijelentette , hogy idő kell neki, találkoztunk az egyik haverjával és mondta, ő a barátnőm!

aztán mondta , hogy gondolkozott és, ő neki túl gyors, meg akar ismerni, kihangsúlyozta , hogy nem szakít, csak kell neki idő, találkozhatunk , beszélgethetünk megismerjük egymást és folyatjuk!

aztán én mondtam, hogy mindegyik fiú a könnyebbik utat választja, hogy "legyünk barátok" miközben a háta közepére se akarja a lányt, erre ő NEM, ha ő nem akarna azt mondaná ne haragudj de nem működik, de ő most azt mondta, hogy idő kell neki!

higgyek neki, és adjak neki időt ? vagy nem érdemes vele foglalkozni?

előre is köszi!


2010. szept. 29. 04:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hihetsz neki, bár kicsi összekavarta a lépéseket...előbb kellett volna beszélgetnetek de ez az ő hülyesége is, te csak sodródtál az árral...
2010. szept. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én párom azt mondta pl. h. nem ígér semmit, lehet nem szeret belém, de ha igen arról tudni fogok.Ez az 1 hét még nem olyan sok, h. valaki beleszeressen valakibe, lehet neki tényleg gyors a tempó.Ha nem akarna járni veled,akkor azt biztos megmondaná, várj még és higyj neki.
2010. szept. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,amit mondott! Ha normálisan gondolkodó srác,akkor meggondolja,hogy akar-e kapcsolatot olyan lánnyal,aki már az első héten megcsókolja,nem várja meg,hogy a fiú kezdeményezzen! Ez a viselkedés a ribikre jellemző. Legyen több büszkeség,tartás benned, várd meg,amíg a fiú kezdeményez! Akkor majd lehet tartós a kapcsolatod,így viszont csak "arra" kellesz a fiúknak majd.
2010. szept. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Én is ezt akartam írni. Tú gyorsan letámadtad és könnyen kaphatónak tart (és az is vagy ezek szerint).
2010. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gratis30 ***** válasza:
No gondolkodjunk csak el ezen a történeten! Mindenkinek bemutatott a családban, haveri körben. Nem gondoltál arra, hogy mekkora vagányság, hogy vagy neki és henceg veled? Vagy esetleg egy haverok közti fogadás áll a háttérben? 17 évesen ha annyira akarna szerintem megdöntött volna. Túl sokszor szerepelt a "haver" szó a történetben!
2010. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!