Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem én? Vagy várjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem én? Vagy várjam, hogy az idő megoldja?

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves lány vagyok és az exemmel 6 hónapja szakítottunk, 1 évet voltunk eggyütt és régebben 2 hónapot, azóta eltelt fél év, de én nem tudom elfelejteni és más sem tudja elfeledtetni, mivel úgy érzem hogy nekem csak ő kell egész életemben. A szakítás oka az exem részéről, hogy sokat voltam külföldön és féltékeny volt egy másik exemre, aki a mai napig a legjobb barátom semmi több. Részemről az ok, hogy egy olyan hölggyel barátkozott és tudomásom szerint több is volt köztük, aki nekem ahol tudott keresztbe tett. Azóta jól összevesztünk az exemmel és én is mondtam neki, hogy felejtsen el, ne keressen engem, és utánna ő is nekem.
2010. szept. 28. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kibékültök, ez fog folytatódni. Leszámítva az első pár hetet, ha csak nem köttök kompromisszumot.
2010. szept. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

hülye ember nem tanul a saját hibájából.


a válasz:

keresd.. hátha megbeszélitek a dolgokat és nem leszel kétségek közt hogy most mi van.


1.) elhajt és felfogod végre hogy vége, és az idő begyógyítja a sebeket.


2.) összejöttök egy kis időre megint

2010. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd meg! Az ég Világon nem veszítesz semmit, ha újra megpróbáljátok, és ha más miatt nem is, legalább ha még sem jön össze megtudsz nyugodni, hogy ez tényleg nem működik tovább! Sokan mások újra összejöveteléből, és sikertelenségéből azt gondolják, hogy nekik sem sikerül... DE mi van azokkal akiknek még is sikerült???

Próbáld meg!

Hajrá!!!

2010. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

+ ez idő alatt mind a ketten tanulhattatok a hibáitokból, és ha mással is együtt vagytok láttátok, hogy a másik mennyivel jobb volt!

Tudom miről beszélek!

2010. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!