Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legvonzóbb egy férfin, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legvonzóbb egy férfin, a nő számára?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 18:25
 1/7 orsybaba88 ***** válasza:

érintése

illata

szeme

válla, háta, vádlija


fontossági sorrendben, meg persze egy sor belső érték is, csak lusta vok oldalakat írni a pasimról:)

2010. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyedi, kinek mi tetszik. Múlt héten a szememmel felfaltam egy kis fiatal pasit, mert beindított a szeme, haja, karja, ágyéka, feneke hmmmmmm :P
2010. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

titokzatosság

őszinteség

kedvesség

elérhetetlennek tűnő(ség)

jószívűség

családcentrikusság

humor

hogy jókat lehessen vele beszélgetni


Külső:

KISUGÁRZÁS (azon múlik minden)

szem,száj

kéz,köröm

fogak

mosoly

igényesség

2010. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem így külön testrész nincsen...tehát az összkép a fontos...

De ha már nagyon akarnék írni valamit, akkor a szem és a kéz lenne az...

Imádom, mikor egy hapsinak ilyen lélekbelátó, csillogó szeme van...és látom benne a tüzet (nem a szexuális értelemben vett tüzet...hanem úgy általában legyen élet a szemében:D)

Kéz...ahh imádom a szép, nagy, férfias kezeket...legyenek szép,hosszú ujjai s ápolt körmei!

És legyen kisugárzása...igaz ez nem külső,de látszik az valakin, ha magabiztos...nekem nagyon bejön^^ :D

19L

2010. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen először is a belső tulajdonságok.. aztán a külső. Ami nekem a legvonzóbb egy férfin a szeme. Az amit elsőnek megnézek :)
2010. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Változó. Aki most tetszik, azon a szeme a legszebb, és a jó izmos feneke-combja!
2010. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs áporodott szaga. *.*
2010. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!