Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csnáljak vele? Szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csnáljak vele? Szeretem nagyon.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, van egy fiú (18) akit nagyon nagyon szeretek. Nem tudom hogy szerelemből-e vagy barátságból. Fél éve a legjobb barátomnak mondhatom. Nem történt köztünk soha semmi, de egyre többet gondolok rá hogy mi lenne ha..? És tudom hogy ő is így van ezzel. Mióta ezek a gondolatok bennünk vannak azóta minden más lett. Máshogyan áll hozzám, de csak ha ketten vagyunk. Beszéltünk már arról hogy el kellene felejtenünk egymást. És mikor ezt kimondta, sírtam órákig a nyakában.. aztán másnap ugyan olyan volt minden. Nem bírok ki egy napot se nélküle. Vasárnap elmentünk kajálni, aztán buszoztunk. Olyan jól telt minden. Meg tegnap is. És ma már találkoztunk, de csak 20percre, és mondta hogy dolga van, ugy hogy lehet nem találkozunk. Nagyon nagyon hiányzik. Mondjuk csak 20 perce ment el, de fáj a tudat hogy nélkülem érzi jól magát, amíg én itthon ülök...

Tudom hogy zagyván hangzik, de szeretném ha valami jó ötletet mondanátok...:)


2010. szept. 28. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Először győződj meg a saját érzéseidről.
2010. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!