Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik igazán szerelmes férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igazán szerelmes férfi?

Figyelt kérdés
Vagy hűséges?
2010. szept. 28. 15:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha félsz a csalódástól akkor hagyd a fenébe és halj meg egyedül. Biztos jó lesz úgy neked.
2010. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.Én se csaltam meg sohase senkit és ha szeretek valakit,akkor tényleg nagyon tudok szeretni.


30f

2010. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, de visszéltek az ilyen tulajdonságommal, és azóta mintha nem is igazán tudnék már "szeretni"....Legalábbis nem úgy, mint régen!
2010. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Létezik, köztudottan sokkal több férfi lesz szerelmi bánat miatt öngyilkos, mint amennyi nő ugyanezen okokból.


Mondjuk az más dolog, hogy manapság a legtöbb nőbe nem nagyon van miért beleszeretni. Hallanod kéne azokat a pasikat, akik sok nővel voltak, hogy mi a véleményük a magyar nőkről amikor egymás között beszélgetnek... ostoba libán keresztül a gátlástalan ribancig mindennek elmondják a nőket - persze pinák között hirtelen átváltanak kedvesbe... Szóval ez egy kétoldalú játszma.


Nekem is van olyan macsó pasi ismerősöm, aki sorra fektette a nőket, és "hűtlen" típus volt, aztán egyszer találkozott egy lánnyal, akibe annyira beleszeretett, hogy öngyilkos akart lenni, amikor a csaj otthagyta. Szóval erről ennyit.

2010. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 lacikaaaaa ***** válasza:

Persze hogy létezik!

A félelem rossz tanácsot ad,ne félj!

Beszéld meg a pároddal és győződj meg róla hogy ő is szeret téged.

Sok boldogságot!

2010. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 emberke ***** válasza:

igen léteznek énis ilyen vagyok

(a férfiak nem azzal adják a tudtodra hogy szertnek hogy mondják vagy egyéb ijen dolgokkal, hanem a cselekedeteikkel

én személyesen bármit megtennék a páromért)

2010. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én voltam de soha nem akkarok lenni :S
2010. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szép dolgokat írtak néhányan. Köszönöm. A leendő páromtól azért tartok, mert egyszer már csalódtam benne... (nem megcsalt csak megígért vmit)
2010. szept. 29. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!