Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a sors, vagy az én fanatizm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a sors, vagy az én fanatizmusom?

Figyelt kérdés

Ez a fiú már régóta tetszett nekem,de akkor volt barátnője,aki a menyasszonya lett,de végül szakítottak.

Pár hónap múlva találkoztunk az egyik helyi pubban,és beszélgettünk.Megmondtam neki,hogy mit szeretnék tőle.Ő akkor azt mondta,hogy nem.Konkrétan!

Közben és elköltöztem,és csak havonta tudtam hazajönni,de akárhányszor itthon voltunk,összefutottunk valahol,és minden ilyen estének az lett a vége,hogy együtt mentünk haza.De semmi nem történt a csókon és beszélgetésen kívül.

Fél év múlva végleg hazajöttem,és az első akibe "belebotlottam",ő volt.Elkezdtünk egyre sűrűbben találkozni,és az első csók után 6 hónappal megtörtént az első együttlét is.(Nem igazán siettük el a dolgokat)

Ennek már több,mint másfél éve.És azóta együtt vagyunk.

Nehezen jött össze,és szerintem emiatt is érzem,hogy ő a nagy Ő.Tudom,hogy ez nem véletlen volt.Kicsit lököttnek is néz ezért:)

Miért volt ott mindig mindenhol Ő,ha ennek nem így kell lennie?


2010. szept. 28. 08:34
 1/3 Kriszti83 ***** válasza:
Ez aranyos történet :) Én hiszek abban, hogy semmi sem történik véletlenül, ergo a sors keze is benne van és persze a ti akaratotok. De mindegy is, minek köszönhető, a lényeg a happy end.
2010. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ne láss ebben sorsszerűséget,mert könnyen elhasalhatsz.Maradj a realítás talaján.Én háromszor találkoztam egy idegen nővel ugyanazon a helyszínen,mégsem illettünk össze.Tehát amit te állítasz,az egy téveszme.Ha erre alapozod a kapcsolatot,és csakazértis erőltetni fogod emiatt,akkor lelepleződik a tévedés,de akkor már fájni fog.
2010. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnyű ilyen romantikus magyarázatokkal meggyőzni magunkat egy kapcsolat kezdetén, mert szeretnénk elhinni, hogy nem véletlen. Csak az a kérdés, hogy a későbbiekben ez elég erőt ad-e majd az együttmaradáshoz.
2010. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!