Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, ha maradok?

Figyelt kérdés

Néhány hete, lassan egy hónapja megfordult a fejemben, hogy talán nem vagyunk egymásnak teremtve a párommal, hiszen, folyton kellemetlen helyzetbe hoz mások előtt, vannak nagy különbségeink.

Akkor azt mondtam, oké, most többet leszünk együtt jön az egyetem, meglátjuk mi lesz, az első pár hétben nagyon nem voltunk jóban, folyton martuk egymást emiatt, múlt héten szegény teljesen kiborult, és előadta a monológját, aminek a vége, hogy mindent azért tesz mert szeret.

Azóta jól elvagyunk, meg előtte is elvoltunk, csak ott nagyon felhúzott.

Most viszont érzem, hogy szeretem, és hogy Vele akarok lenni.

Nem tudom mi a jó, ha maradok, és hagyom hogy megint így járjunk mint egy hónapja vagy szakítsak vele.

Előre is köszönöm a válaszokat.

21/l


2010. szept. 28. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az természetes dolog hogy egy kapcsolatban legyen 1-1 mélypont és ha ezt meg tudjátok beszélni és változtatni rajta akkor nincs baj . Akkor van/lesz baj , ha ez a probléma újra és újra felmerül , mert akkor a párod nem tud változni csak időlegesen elfolytja magában a dolgokat .
2010. szept. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát biztos vagy benne hogy úgy jártok mint egy hónapja.Hát ez nem a változás,és a bizalom jele.És hogy egyáltalán felteszed ezt a kérdést,mintha már csak megerősítésre várnál a szakításhoz.Tőlem megkapod ezt a megerősítést.Még fiatal vagy,ha már most ilyen problémák vannak,mi lenne később.Ennyi kompromisszum túl sok ebben a korban.
2010. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha szerelmes vagy belé, és nem csak bemeséled magadnak, akkor az ilyen nehézségeken való felülemelkedés nagyon jó jel. Akkor az szerintem azt jelenti, hogy működik a kapcsolatotok.:) És ha van is egykét ilyen hullámvölgy, azoktól ne ijedj meg, mert azok mindenkinek vannak.

2010. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy lassan másfél éve vagyunk együtt. És volt egy időszak amikor együtt éltünk, minden klappolt, szeretjük egymást, a szüleim viszont nagyon nem örülnek neki, és valószínűleg ez a bizonytalanság oka.
2010. szept. 28. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!