Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

A lényeg, hogy azóta sikerült vele beszélnem vele, de akkor is az volt, hogy én feldühítettem, s nem hagyom alduni.Kiakadt, hogy akkor nem fog msn-ezni, sehogy sem akarta megérteni, hogy nekem mi a bajom az olyan lányokal.A chaten már nincs fent olyan sűrűn.

Régebben feltünt, hogy amikor itthon van, akkor sokat van fent myvipen.Láttam, meg régebben mondta is, hogy fentvan ott is egy társkeresőn, láttam, amikor azt hitte, hogy én nem, hogy ott is nézelődik.Kíváncsi voltam, hogy miket csinálhat ott, miért kell ilyen sűrűn felnézni myvipre, de ő nem vette észre, hogy olyan sokszor fent lenne.Tudom nem szép dolog, de feltörtem a myvipjét.Nem tudom, csalódott lettem, ahogy a leveleket olvasgattam, sok mindenről nem tudtam, hogy pl egy csajjal, akivel annak idején a párommal ismerkedtünk, akkor ő járt egy lánnyal, mégha nem is hosszú ideig.

A randi alkalmazásba olvastam, hogy volt olyan lány, akinek úgy írt, hogy csinos, s lene e kedve beszégetni, látja, hogy a hobbija az erotika.A másik nőnek meg azt írta, hogy bár foglalt, de mégsem él élettársi viszony,csak barátnője van,akivel nem jön ki eléggé:)(ez a mosoly jel is ott volt) , vagyis velem, de ellaposodott a kapcsolatunk, s még elég fiatal.Nem értek semmit sem, ott tartok, hogy egy nagy beszélgetést szeretnék vele, meg akarom érteni, hogy miért van ez.Ha nem sikerül megbeszélni, akkor szakítok, de azt, hogy felléptem myvipre, azt nem mondom meg, mert akkor azzal jönne, hogy nem bízok meg, s innentől kezdve tényleg nem lehet semmit sem megbeszélni..:(Ha nem sikerül, akkor megyek vissza haza.


2010. szept. 27. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Komolytalan, éretlen. Már rég ott kellett volna hagynod.
2010. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Holdtündér ***** válasza:

De hiába beszélsz vele, eddig is kudarcba fulladtak a próbálkozásaid, mert "feldühítetted".

Szerintem attól lesz ő ideges, mert lebukott.

Én elhagynám. Persze, ezt nagyon könnyű egy kívülállónak mondania, de hidd el, találsz olyat aki nem írogat másoknak erotikus jellegű leveleket. Ez borzasztó. Ha az én emberemről ezt megtudnám, azonnal elhagynám. Nekem ne magyarázkodjon ha már lebukott az ilyen levelezgetéseivel.

2010. szept. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na kezdjük az elején. A kapcsolatotok valóban ellaposodott,ugyanis ha nem így lenne a párod az msn-ezés és a chatelgetés helyett veled foglalkozna,bármilyen fáradt is. Az meg,hogy idegen nőknek írogat szintén azt jelenti,hogy valami nincs rendben. Szívatja a chates lányokat? Ugyan már,ennyire ne légy ostoba,már ne is haragudj! Nyilvánvaló,hogy akar valamit,valami hiányzik neki,ezért leskelődik más nők után. Nem téged akarlak hibáztatni,de könnyen meglehet,hogy valamit nem kapott meg tőled,azért nézegeti a netes szukákat...ez a szívatás duma nekem elég ócskának tűnik. Itt nem a nagy beszélgetések fogják megoldani a problémákat,persze az is fontos,de első sorban vissza kell hódítsd! Vess be néhány trükköt pl. gyertyafényes vacsi utáni közös zuhany,vagy egy masszázs,ami ellazítja és érezteti a pároddal,hogy igen is fontos számodra,esetleg új póz a szexben,szexi fehérnemű,ilyesmi,egy szóval kápráztasd el,mutass neki újat,mutasd meg,hogy te többet érsz,mint a magukat sz*rért húgyért kínáló netes macák. Hidd el,hogy értékelni fogja! :) Utána jöhet a nagy bészlgetés,de óvatossan,mert tapasztalataim szerint ezt a férfiak nem nagyon szeretik...Ha semmi sem segít,akkor az lesz a legjobb,ha tényleg ott hagyod,bármennyire is fáj. Én őszintén kívánom,hogy rendbe jöjjön a kapcsolatotok,de ehhez te egyedül kevés vagy,ha ő nem partner benne,akkor hagyd a fenébe,annyit nem ér meg.Sok szerencsét! :)

L/20

2010. szept. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

legalább nem csak én látom így, ami egy kicsit jól is esik, de rosszul is.Rossszul, ami érhető, de jól is, hogy nem vagyok olyan féltékeny, ahogy beállította eddig.Állítólag én féltékeny vagyok, de látom, ezek után senki sem maradna vele, nemhogy féltékeny legyen.Még mielött bárki is félre értené,én amikor próbáltam vele beszélni, szerinte én féltékeny voltam, s vagyok, mert nekem ezek rosszul esnek.Amikor ment koncertre, mondtam, hogy menjen, nem zavart.Tudtam, hogy merre van, s nem volt okom eddig nem bízni benne, nem zaklattam telefonon, hogy merre van, ha késett tudtam, hogy ha baj van, akkro szólna.De azok után, hogy egy olyan hely van megadva neki a társkeresésnél, ami itt van a közelbe, csak pár megálló, s mivel ritkán közelednek a buszok, még tudja mondani, hogy lekéste a buszt, csak a későbbivel tudott jönni, ami egy órával indul.A myvipen nincs kiírva, hogy kapcsolatba van, mert az iwiw-hez hasonlóan szerinte lassan jönne be neki, ami nem olyan jó.

MOst össze vagyok zavarodva, ugyanis meg szeretném beszélni, de miután az egyik csaj a myvipes randin azt mondta, hogy ez a kapcsolat nem lehetett valami mély, érzelmeken alapuló, s nem tagadott semmit sem, rosszul esett, főleg, ahogy láttam, hogy megadták egymásnak az msn címüket.Az msn-t mégsem követhetem nyomon, de ki tudja, hogy miket írkáltak már, s mivel csak ismerős, így ha meg is kérdezem, hogy kivel írkál, akkor is azt tudja mondani, hogy ismerős.

2010. szept. 28. 00:38
 5/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:32

Sajnos nincs sok pénzünk, a szüleinél lakunk, s eddig volt olyan, hogy elmentünk valahova, de az utóbbi időbe szó szerint sehova sem.

Gyertya fényes vacsora jó ötlet lenne, ha nem a szüleinél laknánk.A közös fürdés megoldhatatlan, mert a fürdőszobába csak az anyósék szobáján lehet bejutni, ahol nincs AJTÓ, csak egy függöny, s mivel idősek, így folyamatosan otthon vannak.Amúgy a zuhanyzós dolog nekem tetszene, de annak idején ilyenekről beszéltünk, mikor ismerkedtünk, s kiderült, hogy az ilyen zavarná, szerinte a fürdőszobába, mikor mosakodik, az intim, ő nem szeretne ilyeneket.A pózokkal nincs gond, mindig én találok ki új pózt, amit kitalál, én abba is benne vagyok.

MIvel nincs pénz, sajnos szexi fehérneműt sem tudok venni magamnak, ugyanis amit kapok, az elmegy olyan fontos dolgokra, ami a mindennapi dolgokhoz szükséges.Munka nincs, egész kilátástalannak érzem az egészet.Az fáj, hogy tegnap elalvás elött mondtam neki, hogy imádom, erre azt mondta, hogy nem tud tőlem aludni.

2010. szept. 28. 00:44
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem ha már megvolt benned a kéztetés, hogy ránézz a vipjére, belépj az intim szférájába, akkor te tudatalatt éreztél valamit, ami be is igazolódott.valóban azért lesz idegbeteg, mert megijed, h lebukott, zavarja, hogy kicsit allul marad, a feltevésed (ami igaz, de ő előszeretettel letagadja) beigazolódik. egy ilyen embert még most ott kell hagyni, és meglátod, fél-egy-kettő év múlva, ha visszatekintesz a múltra, némi megvetéssel fogsz emlékezni rá, és helyesnek fogod találni, hogy vége lett, de azt nem, hogy ezt idáig húztad.

ahogy a bölcs sokat látott nagyszülők mondanák: Kiscsillagom, lesz, akinek te leszel a világ közepe....

sok sikert, és tudom, hogy külsős személy könnyen ítélkezik, de hidd el, egyszer kell erősnek lenned, mintsem hagyd, hogy hónapokon át húzva-halasztva haljon ki belőlled a büszkeséged, boldogságod.

legyél nő, legyél kicsit önző,rafinált, gondolj a jövődre, emelt fejjel indulj neki!

2010. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kedves utolsó.Ahogy olvastam az összes hozzászólást, próbálok vele beszélni, hogy megértsem, s vagy kiszedjem, hogy egyáltalán mit gondol a kapcsolatunkról, mert a myvipes dolgot, hogy ránéztem, azt nem tudja, s nem szeretném ha megtudná, esetleg úgy, ha ő árulja el magát.

Olyan lebukást szeretnék, amiből sehogy sem tud kimászni belöle.HA felregisztrálnék a társkeresőre, s hagynám, hogy engem is megtaláljon, akkor talán könnyebben tudnám kiszedni, hogy mit gondol velem kapcsolatba, s azt már le sem tudná tagadni.

2010. szept. 29. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:

te tudod..de ha azt mondod, hogy nem mondod meg neki, mert egyrészt akkor azt fogja hinni, hogy nem bízol meg benne-és egyéb okokból- de ha felregelsz, h megtalálhasson, akkor vagy ugyanaz lesz a gondolata, vagyis hogy nem bízol benne és vizsgáztatod, vagy hogy te is pontosaan azt csinálod, mint ő.

végeredményben a te életed....de ezzel csak keseríted az életedet. akkor inkább tényleg tabu nélküli, nyílt beszélgetés...

2010. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tegnap sikerült beszélgetnünk, s úgy gondolja, hogy az msn-ezés nem olyan nagy baj, főleg, hogy ő mindnekinek megadja az msn címér, boldognak boldogtalannak, s barátkozik.De ha nem hiszem el neki, s ennek ellenére féltékenykedek, akkor szerinte nem bízok meg benne.Szerinte a kapcsolat alapja a bizalom, s ahol nincs bizalom, ott nincs értelme a kapcsolatnak.Ez igaz.

Szerinte mivel a való életbe nem csalna meg, s a neten össze vissza hülyéskedhet.Azt mondta, hogy ő feltétel nélkül bízik bennem, ha akarnám, nyugodtan én is felregisztrálhatnék társkeresőkre, mert tudja, hogy csak barátkoznék.Nyugodtan írkálhatnék vadidegen emberekkel, őt nem érdekelné, hogy kivel mit írok.

2010. szept. 30. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!